mBank pełna aktywacja konta

Dostałem od kuriera pakiet aktywacyjny, aktywowałem wszystkie kanały i wpłaciłem pieniądze przez pocztę polską (przelew 1 czerwca). Kasy dalej nie ma, czy jak konto nie było w pełni aktywne to kasa mogła wrócić?

Trochę to bez sensu bo gdzieś czytałem, że jak się ma już numer rachunku to spokojnie można wpłacać, a dopiero po pełnej aktywacji wypłacać na inne konta.

Musisz uzbroić się w cierpliwość - z Pocztą Polską tak to bywa. Oczywiście wpłacałeś na Poczcie już po tym jak dostałeś ten pakiet aktywacyjny i “uruchomiłeś” konto?

Kiedyś też podkusiło mnie wpłacić na konto w mBanku za pośrednictwem PP i czekałem ponad tydzień na kasę.

Jeśli na konto możesz wchodzić to już jest aktywne.

Np. po założeniu dodatkowego za pomocą mLini, nowe konto jest aktywne już w czasie rozmowy którą jeszcze prowadzisz z konsultantem.

Przez PP to poczekasz. :frowning:

Jak już będziesz miał kartę, to wpłacaj we wpłatomatach.

U Ciebie jest: Centrum Handlowe Ferio - Chojnowska 41

Wtedy masz pewność, że w ciągu godziny pieniądze będą na koncie.

Albo w normalnych oddziałach banków. Wtedy kasa jest na drugi, max 3 dzień. Z PP tak bywa niestety, że kasa lubi długo iść :wink:

Kasę wpłaciłem przed pełną aktywacją (tzn. przed przybyciem umowy z podpisem do banku). Kurcze dzisiaj już jest 8 dzień i dalej nic. Na przelewie wszystko się zgadza. :roll:

Teraz już konto jest w pełni aktywne i mogę robić przelewy - czekam jeszcze dzisiaj i jutro idę na pocztę.

A jeśli kasa zaginęła to co w tym momencie się dzieje. Spisuje się jakieś formularze?

**** wpłaca przez PP :x . Ja tak wpłaciłem 60zł i mi wpłacili na czyjeś konto :evil: . Kasy nie odzyskałem, ponieważ “zaginęła” :x

No to się trochę pospieszyłeś. Nie wiem jaki jest regulaminowy maksymalny czas oczekiwania na przelew w przypadku PP, ale może to być nawet do 14 dni (sprawdź w regulaminie na stronie PP) Prawdopodobnie dostaniesz z Poczty zwrot przelewu, ale czy Cię sami poinformują, czy musisz się upomnieć…?

Zgadzam się z Luxorem, tylko cztero-gwiazdkowi wpłacają kasę na poczcie :smiley: .

“sami poinformują”

  • hahaha, już to widzę. Samemu trzeba się upomnieć, ponieważ to PP. :stuck_out_tongue: