mBank przelew pieniężny

(Matevos06) #1

Witam, otóż dnia 21.12.2011 roku dokonałem przelewu z paypal na rachunek bankowy mBank czekam do dziś czyli 27.12.2011 rok i pieniędzy na koncie mBank nie ma choć na paypal pisze, że status wysyłania jest zakończony, prosiłbym o pomoc co moge w tej sytuacji zrobić.

(Onlinemaster) #2

Zwróć się do paypal z zapytaniem co jest grane, z reguły taki przelew powinien trwać kilkanaście minut, przynajmniej tak jest w bliźniaczym payu

(LonngerM) #3

Ludzie już o wszystko pytają na forum dp... a właśnie, jaki papier toaletowy mam kupić? 3 czy 2 warstwy?

Dobra koniec śmiechu i wracamy do tematu.

Przeglądnij FAQ PayPala - jeśli się nie mylę przelew idzie 3 dni robocze (przynajmniej kiedyś tak chodził, jak korzystałem) - doszła możliwość szybszego przelania na konto PayPal, ale "Z" chyba idzie nadal tak wolno.

(sosen86) #4

Podłącze się do tematu bo sprawa dotyczy paypal. Czy miał ktoś taką sytuację. Mam konto od jakiegoś czasu. Praktycznie z niego nie korzystam. Wczoraj o 4 rano miałem trzy przelewy nieautoryzowane w żaden sposób przez moją osobę. Dwa wychodzące (z tego co doszedłem w celu zakupu gry Minecraft) i jeden przelew na moje konto. Czy ktoś miał taką sytuację? I jak postępował w tej sytuacji? Oczywiście sprawa już zgłoszona do tego nieszczęsnego PayPala.