mBank- wpłata pieniędzy

Chciałbym wpłacić pieniądze na swoje konto w mBanku(nie płacąc prowizji), niestety nie mam dostępu do “wpłatomatu”. Czy jest jakiś sposób, żeby przelać pieniądze na rachunek nie płacąc prowizji?

Idź wpłać na pocztę normalnie wpisując swoje dane i nr. konta, możesz to zrobić poprzez taki blankiet jakim wpłacasz pieniądze na konta innym osobom.

Złączono Posta : 03.10.2006 (Wto) 14:26

Niestety bedzie musiał zapłacić na poczcie 2,50zł to jedyna prowizja jaką będziesz musiał wpłacić.

Ja osobiscie mam bezprowizyjne konto w Lukas Banku, i poprzez ten bank zasilam rachunek mBanku.

Wszystko poprzez internet, oczywiście poza wpłatą gotówki.

ja oprócz konta w mBanku mam również Inteligo, na które mogę wpłacać bez opłat we wszystkich oddziałach banku PKOBP. Następnie z konta inteligo wykonuję przelew na konto w mBanku (koszt 0,99 zł). Miesięczna opłata za konto Inteligo (0,99 zł).

A czy przypadkiem mBank nie jest częścią BRE Banku SA i w ich filiach nie można wpłacać pieniądzy na konta w mBanku?

nawet jak można, to będzie pobierana od tego prowizja.

Nawet przelew z mBanku na MultiBank (oba częscią BRE) jest traktowany jako zewnętrzny i obciązony opłatą 0,50 zł

to już bym wolał zapłacić 1 zł prowizji znajomemu, żeby mi przelał