MBank - wpłaty na konto

Postanowiłem w końcu założyć sobie izzyKonto (po długich bataliach z matką). Problem w tym jak mam wpłacić pieniądze na konto. Do niedawna w moim mieście był oddział MBanku, lecz ostatnio został zlikwidowany. Zatem jak mam wpłacić pieniądze na konto ??

http://www.mbank.pl/przewodnik/bankomaty_wplatomaty/

No niestety w moim mieście też nie ma wpłatomatów. ;/

Na poczcie rób przelew na swoje konto, niestety 2,5 zł to kosztuje ale to jedyne rozwiązanie. Ja z tego niestety korzystam.

Konto się zakłada w takim banku, gdzie będzie do niego dostęp. Nie pomyślałeś o tym przed założeniem konta?

Ja mam do tego dwa konta - jedno w BPH i drugie w MBANKU - i tak naprawdę BPH służy mi tylko i wyłącznie do przelewania pieniędzy na MBANK - no ale ty widzę miałeś problemy już z jednym kontem, to na dwa nie licz.

Możesz założyć w BPH tam masz wszystko to co w Mbanku (mi jednak Mbank podoba się bardziej)

może dawaj swoją kasę mamie a ona Ci będzie przelewała na konto :lol:

MarS konta jeszcze nie założyłem. Po za tym dam ojcu niech przelewa :slight_smile:

Tylko, że to zawsze utrudnienie. Nie prościej założyć konto w Banku który jest blisko ciebie? Ewentualnie zawsze możesz mieć drugie w MBANKU

Wypelniasz druczek na którym wpisujesz nr konta nazwę odbiorcy (czyli siebie) itd i wpłacasz w okienku.

Popros pania w Banku obojętnie jakim o druczki na wpłaty/przelewy