mBank

Witam !

Mieszkam w Grudziądzu i założyłem izzyKonto a w moim mieście niema mBanku to jak mam wpłacać i wypłacać pieniądze na konto ?!

Wpłacać możesz przelewem na poczcie (dość długo idzie) a wypłacać możesz w każdym bankomacie (ale pobierana jest prowizja) lub w bankomatach które nie pobierają prowizji czyli mBank, Euronet, i BZ WBK :slight_smile:

Poczta też chyba bierze prowizję chodzi mi tu tylko o szybką wpłatę i za ile dostanę kartę.

Za pomocą wpłatomatów

Gdzie stoją poszukaj na ich stronie

Nazwij temat konkretnie.

Który czlowiek zaklada konto w danym banku, którego nie ma w soim miescie ?

a po co mi odział mbanku w moim mieście ?

Proponuje poczytać na początek o tym banku, później komentować.

To jest bank internetowy, który do niedawna nie miał w ogóle rzeczywistych placówek. Od niedawna, w największych miastach, otworzyli BOK ze względu na obsługę kredytów…

żebyś mogł pochodzić po tych marmurach :]

ps lista wpłatomatów niestety dosyć krótka http://www.mbank.com.pl/oferta/karty/bankomaty/lista.html?wplata=tak&city=0&dalej.x=38&dalej.y=13

ps w Grudziądzu ich niema

Ale przecież oddział Mbanku (czyli BOK) nie ma w swojej oddziale wpłatomatów… Więdz po co pisać o BOK skro chodzi mu o wpłatowamty…

jest mBank w Grudziądzu, ul. Kosynierów Gdyńskich 5, zapraszamy od pon - pt w godz. 9.00 - 18.00

Wpłąc w innych dowolnym banku na druczku przelewów,co prawda zakasują cie za takie płacenie przy okienku ale przynamniej to nie to samo co poczta,pieniądze na swoim koncie będziesz miał na drugi dzień.

koło naszego mKiosku na ul. Kosynierów Gdyńskich jest jakiś punkt wpłat, biorą tam chyba 1,50 zł za przelew.

Jeśli chodzi o wpłatomaty to przypomnę, że 19 stycznia mBank i Multibank połączył swoje wpłatomaty i teraz w Polsce do dyspozycji mamy 174 maszyny depozytowe. Co prawda w Grudziądzu jeszcze nie ma, ale w planach na ten rok jest. Nie zapominajcie również, iż nadal intensywnie rozwijamy własną sieć maszynami nowego dostawcy, w tempie co najmniej 1 nowa maszyna na tydzień.

Proszę na bieżąco śledzic listę wpłatomatów na stonie mbank’u.

Pamiętajcie też, że jeśli potrzebujecie gotówki, czy super konta przyjdzie do nas na ul. Kosynierów Gdyńskich 5. Zapraszamy! !!

  • W bankomatach :smiley: - masz ich 18.
  • W wpłatomatach, tyle że nie ma ich w Twoim mieście… Więc musisz przez pocztę [pobiera duzą prowizję] lub przez kogoś. :wink:

Można równie dobrze wpłacać w prywatnych placówkach bankowych. 1,50 za wpłatę i tyle. Kasa dochodzi w parę godzin i jest ok.