McAfee Internet Security


(Pkanski) #1

Kupiłem laptopa z zainstalowanym czasowo antyvirem McAfee Internet Security. Po upłynięciu miesiąca od kupna program woła o odnowienie subskrypcji na rok (99,99zł). I teraz mam do Was ważne dla mnie pytanie: czy to jest dobry program i czy warto go kupić ? Ja niestety nie mam doświadczenia z takimi programami, zawsze korzystałem z bezpłatnych (np. avast) i dlatego może ktoś mi doradzi, bo nie chcę niepotrzebnie wydawać stówki, która przecież piechotą nie chodzi :wink:

Będę wdzięczny za porady.


(kliszka) #2

Nie będę się rozpisywać - zrezygnuj z tego programu. - http://www.antywirusexpert.pl/news,pr,R … ch,25.html


(maku13) #3

To co podałeś, to tylko ranking popularności programów zabezpieczających, a nie ich skuteczności.

Wejdź na poniższy link, wybierz i przetestuj program (programy) najwyżej oceniany i wtedy zdecyduj, czy warto inwestować w roczną subskrypcję.

http://www.dobreprogramy.pl/Pakiety-zabezpieczajace,Kategoria,Windows,78.html


(Aids1) #4

Avira AntiVir dobry jest nie blokuje programow. trza bylo w McAfee tylko date cofnoc w laptopie o miesiac prze uplywem daty i tak co miesiac


(Evil Coca Cola) #5

http://www.av-comparatives.org/comparat … main-tests testy antywirusów możesz sobie je przejrzeć ale na koniec końców ty musisz zdecydować jaki ci najlepiej pasuje.


(kliszka) #6

Przyjacielu wynika z tego( co napisałeś ) ,że większość internautów opiera się instalując programy zabezpieczające na popularności a nie na skuteczności zabezpieczenia przez te programy komputera…Niestety popularność jest wykładnią ich skuteczności .

P.S - doradź coś sensownego ,a nie oceniaj innych ,od tego jest autor postu i administratorzy forum.