McDonald sie chowa! Wasze pzrepisy na fast food?

Witam!

Ostatnio naszło mnie na szybkie gotowanie, zapiekanki, frytki itp.itd.

Znam szerokie grono co lubi tak gotować, i zapewne znajdzie sie nie jedna osoba i tutaj :slight_smile: Podawajcie wasze przepisy, wyczyny, modyfikacje :slight_smile:

Oto moje wypociny dzisiejsze =] =]

McDonald sie chowa :smiley:

zapiekankamario3.jpg

zapiekankamario2.jpg

zapiekankamario1.jpg

rzadko jem jedzenie tego typu, ale lubie sobie zrobic tosty w taki sposob:

chleb tostowy, ser żółty, lekko przysmazone pieczarki albo grzybki (z cebulka na margarynie) i do tego plaster pomidora… skladamy to w kanapke i przypiekamy w tosterze.

ogolnie zwykly tost, ale pomidor nadaje mu fajny smaczek i calosc robi sie soczysta.

zadnych keczupow ani podobnych.

heheh :: MARIO :: takie zapiekaneczki jem co sobote sa o niebo lepsze nic te mcdonaldy, pizzy huty itp. Niebo w gębie. Ja polecam jak ktos chce na szybko to w tosterze robic ze zwykłego chleba, ale najlepiej wychodzi na tostowym.

:: MARIO :: :shock: nie szczuj ludzi :smiley: :smiley:

a bym je schrupał :cfaniak:

Najłatwiej się robi jajecznice ! Ja tylko to umiem :d

No to tak, Kupuje się mrożoną pizze do tego dodaje się własne dodatki (szynka, ser, pieczarki, przyprawy itp. itd. i piecze sie to w piekarniku 8)

Szybko łatwo i smacznie 8)

no co Ty, ostatnio jadłem taką pizze i o mało nie zwymiotowałem, chociaż rodzaj też się liczy,

:: MARIO ::==>>cudowne jest takie jedzenie :o kopsnij jedną :slight_smile:

Ja najbardziej lubię tzw. ‘kolorowe bułki’.

Skład:

Bułka

Masło

Polędwica

Sałata

Jajko gotowane

Pomidor

Szczypiorek

Nie ma lepszego pożywienia :smiley:

Przepis no.1

Chleb tostowy, margaryna, nutella (albo jakiś inny krem czekoladowy). Wkłada się to do tostera i wychodzi smaczne coś na słodko :stuck_out_tongue:

:: MARIO :: podobno od pieczenia ogórków kiszonych można dostać ‘rozwolnienia’ :smiley:

Bo jak się kupi jakś pizze za 2zł w hipermarkecie to faktycznie można zwymiotować. Trzeba zainwestować troche więcej w lepszy spód :smiley:

Proponuje kupować mrożonki lepszych firm niż Leader Price :lol:

Edit. Ale przyznaje że taka pizza nie dorówna takiej z Pizzy Hut 8)

Ja czasem robie tak:Chleb,ser żółty,cebulka,szyneczka na góre,w mikrofalówce to wszystko przypiec ketchup pikantny i :jem1:

za wiecej to pojde do jednej z kilku pizzerii pod moim domem i wezme taka cieplutka z pieca.

i dlatego ja nie jem pizz( :x )tylko takie wynalazki jak :: MARIO :: :slight_smile:

Kurcze, a ja jestem taki pacan, że umiem zrobić tylko jajecznicę. No, jeszcze kanapkę.

Fast foodów nie jem, bo szkoda mi kasy. Wolę mamie powiedzieć: mama, głodny jestem. Taka jest recepta na szczęście

PZDr

A ja robie sobie coś takiego:

Składniki : zółty ser, jedno jajko , bułka tarta

Sposób przyżądzenia: kroimy ser żółty na dość grube plastry (2cm) maczamy je w jajku (wcześniej roztrzepanym) następnie maczamy w bułce tartej i na patelnie. Dla smaku można jeść to z keczupem :smiley:

Ja tam cięzko robie PIZZE. Tylko jedno czego mi brakuje to ich sosu, ketchup to nie to samo. Robilem raz sos z koncentratu wody przypraw ale bylo za malo. Jesli ktos zna przepis to podajcie. Aha kiedys zrobilem tez taki sosik pomidorowy z czosnkiem cebula papryka, pachnial jak sos spagetti z puszki ale w smaku jeszcze nie tak dobrze przypominal.

Mario może byc podał przepis na te pyszne zapiekaneczki :smiley:

Ale chce mi się jeść.

chleb taki świezutki z piekarni, do tego masełko, zapieczone, next cebulka podsmażona z sosem pomidorowym, troche przypraw, nastepnie ogórki konserwowe, salami, żólty ser, piekarnik, ketchup, browar i mega szama :slight_smile:

czas operacyjny 20 minut :smiley:

Możesz zdrazić jakie to przyprawy???

Jak robisz sos pomidorowy?