Me TV 2.0.1 w Centrum Oprogramowania Ubuntu - kiedy?

Program Me TV jest już w wersji 2.0.1 od 2 kwietnia 2011, ale najnowsza wersja w Centrum Oprogramowania Ubuntu to nadal 1.3.6 i nie wiadomo kiedy wersja 2.0 będzie dostępna w .deb. Może wy wiecie dlaczego, czy program ma błędy i nie nadaje się jeszcze do użytku? Ściągnąłem sobie tar.gz próbowałem skompilować ale wywalał błędy.

tu strona Me TV https://launchpad.net/me-tv

PS. to chyba najlepszy program do DVB-t na Linux, ale brakuje mi pauzowania audycji czyli tak zwany time-coś. Jeśli ktoś zna lepszy może mi polecić :stuck_out_tongue:

Zadałem to samo pytanie na Lunchpadzie. Dostałem odpowiedź że tam odszedł z teamu jakiś koleś i praca nad versja 2 jest zawieszona w fazie testów i nie będzie w repozytoriach. Zato rozwijają ver. 1.4 Ale wersja 2.0 nie ma np błędu że w ciemnych scenach zanika głos.

W każdym razie możesz pobrać i zainstalować ze strony GetDeb. Możesz także dodać repozytorium GetDeb i zainstalować sobie w systemie. Link tutaj: http://www.getdeb.net/software/me-tv

A repozytoriom tutaj: http://www.getdeb.net/updates/Ubuntu/11 … to_install

A moja rozmowę z twórcami masz na lunchpadzie: https://answers.launchpad.net/me-tv/+question/182263

o dzięki, wow to Ty też masz ten problem z zanikaniem głosu ja myślałem że u mnie coś jest nie tak, a to taki błąd :), aktualnie korzystam z Totem z wtyczką do odbiory DVB-t ale to jest cienkie, nie chce kombajn typu XBMC bo często robię coś innego i oglądam TV, ME TV jest fajny ale faktycznie ten bląd i ma jeszcze pare nie dociągnięć