Medal Of Honor (2010) - nie widzi aktualizacji, brak MP

Nie dość, że nie mogę zainstalować ściągniętego patcha(v592256 R7), bo uruchamia mi MoHUpdater który jedyne co robi to wyświetla szybko przechodzący pasek “Pobieranie danych o wersji”, to jeszcze sam MoHUpdater z katalogu gry który teoretycznie ma sam znaleźć sobie aktualizacje pokazuje mi: “Nie znaleziono pliku. Możliwe, że wystąpił problem z połączeniem internetowym. Uruchomić dawną wersję?”. Mam tą i inne gry z akcji Humble Bundle, Origin. Cała gra na pewno jest dobrze aktywowana. Katalog gry jest katalogiem domyślnym. Specjalnie grę ściągałem jeszcze raz, aby była w katalogu domyślnym, bo to mogło być przyczyną…

Instalowałeś przez Steam, czy przez Origin? Ja na Steam miałem w tej paczce ten sam błąd, a jak już cudem zaktualizował, to wywalało z serwerów bo niby Punk Bustera nie było. Po instalacji via Origin problemy jak ręką odjął.

No właśnie przy Origin :confused: Zapomniałem dopisać. Czy to z poziomu gry aktualizacja, czy patchem - objaw identyczny, ten sam komunikat…

To spróbuj na odwrót, na Steam. Wywal MoH-a przez Revo (powinien jeszcze wyszukać jakieś śmieci w innych miejscach) i spróbuj via Steam.