Media center w viście

nie wiem jak dodać moje wszystkie piosenki ,filmy zdjęcia do media center

W opcjach Media Center ustaw monitorowanie folderów i wskaż te w których masz multimedia :slight_smile:

i tak zrobiłem muza już jest ale moje zdjęcia nie i filmy też nie a dałem cały dysk d tam mam wszystko

Spróbuj poszczególne foldery: d:\muzyka, d:\filmy, d:\zdjęcia,

Ustaw te foldery również w Windows Media Player - Biblioteka - Dodaj Do Biblioteki - Monitorowanie Folderów

U mnie działa :slight_smile:

Jak masz filmy w divix, media center go nie obsługuje. Trzeba wgrać jakieś pluginy, ale jeszcze się tym nie bawiłem. Muzykę najlepiej trzymać w moja muzyka. W ogóle polecam przeniesienie moich dokumentów na inny dysk. Nie wiadomo czy się dostaniemy do C/ po awari systemu podobno Vista szyfruje dysk systemowy a na pewno folder użytkownicy.

Jak do każdego Windowsa trzeba wgrać kodeki - jeżeli masz wgrane i WMP 11 odtwarza DivXy to i Media Center będzie je odtwarzał.

Prawidłowo - WSZYSTKO CO WAŻNE zdala od Windowsa :slight_smile:

ale ja mam wszystkie pliki na innej partycji niż windows

Nie do końca bo u mnie mediaplayer odtwarza DIVX a mediacenter już nie może znaleźć kodeków. Konieczna jest odpowiednia konfiguracja wtyczki, ale na razie nie mam czasu rozgryzać problemu. Filmy są widoczne w MC ale nie chce ich odtworzyć. Mam wgrany kodek ffdschow i ac3filter_1_11

Wgraj KLite Mega Codec Pack

Ja mam oryginal Windows Vista Ultimate i mi DivXy obsługuje

Pirat czy oryginał to nie ma tutaj teraz znaczenia

Vista nawet nie wykryje że to pirat.Mi też wszystko działa nie wiem dlaczego inni mają tekie problemy ??