Media info jak to usunąć?

Siema.

Miałem formata i podczas wgrywania oprogramowania jakiś program wgrał ze sobą jakiś media info.

Wbiło się to w menu kontekstowe a do niczego nie jest potrzebne więc chce to usuną, ale nie wiem gdzie to się wgrało : /

tu strona tego programu : / http://mediainfo.sourceforge.net/pl

To jest od k lite mega codec pack usunąłem to jakimś programem do edycji menu kontekstowego spróbuj Context Menu Editor ale to chyba nie ten, z tego co kojarze był to program Shell Menu View. musisz znalezc tam odpowiedni wpis i usunąć

MediaInfo to przydatny programik który pokazuje wiele szczegółów dotyczących plików audio/video, bardzo przydatny gdy np. nie wiadomo jaki kodek jest potrzebny żeby odtworzyć dany plik - polecam go sobie zostawić.

Nie ma najmniejszego sensu tak kombinować, robi się to odpowiednią opcją w samym programie.

Jeśli chcesz usunąć jego opcję z menu kontekstowego uruchamiasz program MediaInfo -> opcje -> preferencje (lub Alt + P) -> odznaczasz opcję “Rozszerzenie powłoki” -> OK i po sprawie.

Jeśli chcesz go odinstalować całkiem to robi się to przez panel sterowania, proste jak drut.

wielkie dzięki : )

przy okazji powywalałem inne nieprzydatne opcje : )

scripter1 wiem ze tak mozna :slight_smile: tylko nie wiem czemu w moim przypadku to nie działało :stuck_out_tongue: tak więc zrobiłem to inaczej :stuck_out_tongue: