Media Markt

Siemanko, czy jest możliwość sprawdzenia czy dana rzecz znajduje się w tym sklepie i czy w ogóle jest w ich ofercie?? Na stronie za dużo się nie dowiadujemy (tylko wybrane rzeczy sa pokazane w śladowej ilości) na maile nie raczą w ogóle odpowiedzieć :-x :x Czyli jedynym wyjściem jest pojechanie tam i sprawdzenie czy to jest bądź nie, przy tym tracić paliwo, czasami nie potrzebnie?? :shock: Trochę mnie to zbiło ze stropu, że tak nie dbają o klienta, wszystkie inne sklepy i sklepiki mi odpowiedziały na dane zapytanie a Ci się nawet nie odezwali :-o :x A zależy mi na tym, bo mam trochę daleko do Auchana na bielany we Wrocławiu, byłem w mm w galerii Dominikańskiej, ale niestety tam nie mają tego co mnie interesuje, a kiedy spytałem czy mogą sprawdzić czy znajduje się to w MM na bielanach to odpowiedzieli, że nie mają takiej możliwości :o Szkoda gadać przecież to duży międzynarodowy koncern i takie niezorganizowanie za którym idzie starata klienta… Co o tym sądzicie?? :evil:

Specjalnie tak robią żeby jak chcesz żeby sprawdzic czy towar maja to musisz przyjechac do sklepu a może cos jeszcze przy okazji kupisz…:slight_smile:

No ja musze stwierdzić , że W Krakowie w Media Markt 2 tygodnie temu kupowałem nagrywarke DVD Liteon 1693S , i dzwionąc do nich na numer stacjonarny z zapytaniem czy mają jeszcze takowy sprzęt na stanie , bez problemu mi odpowiedzieli , a na meila też pisałem i dostałem po 24 godzinkach odpowiedź .

To kwestia tylko w którym Media tak robią jak napisał kolega zakładający temat.

No ale cóż poradzić