Media Player Clasic - konfigurowanie wyświetlania OSD

Witam, mam nadzieje, że mnie nikt nie wyśmieje za założony temat :slight_smile:

Mam Media Player Classic Homecinema 1.3.1249.0 i jest wszystko super. Gdy naciskam play albo pauzuję w lewym górnym rogu pojawia się niebieski prostokącik w białej ramce z białym napisem odpowiednio “Play” lub “Pause”. Przez cały okres użytkowania programu ten prostokącik raz był, raz go nie było (oczywiście zmieniałem wersje programu).

Ale chodzi o to czy można to gdzieś włączyć lub wyłączyć? Albo zmienić ustawienia, czas wyświetlania itp.? Ja nie widzę w opcjach takiej możliwości. Chodzi tylko o ten kwadracik. Ja chcę, żeby on był, ale nie wiem od czego zależy kiedy on jest a kiedy go nie ma.

Czepiam się szczegółów, ale mnie denerwują takie rzeczy :slight_smile:

posiadam kodeki CCCP (z 24-08-2009)

Jest w opcjach: View -> Options… -> Miscellaneous -> i tam w grupie “Video” masz “Show OSD”.

Tłumaczenie jeżeli używasz wersji polskiej: WIdok -> Opcje… -> Różne -> grupa Wideo opcja “pokaż OSD” (tłumaczenie nie jest z programu - nie używam dostarczanego z programem bo mi się nie podoba).

więcej kontroli dotyczącej OSD nie uświadczysz.

Zatem dziękuję Ci serdecznie za pomoc :slight_smile:

Szkoda, że nie ma możliwości konfiguracji…

pavlic ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.