Media Player Classic 6.4.8.4 problem

Witam!

Do odtwarzania filmów używam programu Media Player Classic 6.4.8.4. Niestety nie mogę odtwarzać napisów.

Wyskakuje taki komunikat

MediaPlayerClassic.png

Postępuje zgodnie z komunikatem i napisy działają, ale na pulpicie pojawiają się ciemne pasy i obraz miejscami nie wyświetla się prawidłowo.

Co muszę zrobić, żeby napisy się odtwarzały i film działał bez zakłóceń? Mam kodeki K-Lite Mega Codec Pack 1.25. W innych playerach jest normalnie. Próbowałem wszystkich opcji i nie mogę nic zrobić. Napisy także odtwarzały się pod filmem i wychodziły “na film”, gdy były dłuższe. Co mam zrobić? Jaką ustawić czcionkę, żeby była idealna taka jak np. w SubEdit Player?

Proszę o pomoc :slight_smile:

sorki za tą odp ale:

czy poprostu nie mógł byś przejść na AllPlayer , w/w SubEdit Player czy np. best player ??? alb winap, czy jet audio ?? jest ich aż tyle… a y akurat z tym WMP :shock:

Media Player Classic 6.4.8.4 jest szybszy i lepszy.

a to najnowsza wersja WMP ? pobierz aktualizacje :smiley:

To jest najnowsza wersja Media Player Classic 6.4.8.4. Wiem, że w necie jest WMP 10, ale używam tego bo jest szybszy i może odtwarzać napisy czego nie potrafi WMP 10! Ale proszę o rozwiązanie mojego problemu. Z góry dzięki!

Gdzies w ustawieniach bylo bodajze cos takiego ze trzeba bylo przestawic na directx 9 i wtedy napisy chodzily. Nie powiem ci gdzie i jak bo niemam programa :smiley:

Pozdro