Media Player Classic - napisy

Mam problem z napisami w mpc - polega on na tym, że wcześniej automatycznie po kliknięciu na plik filmu otwierały sie automatycznie napisy, teraz nie. Kompletnie nie ogarniam. plik video i tekstowy maja tą sama nazwę, i np w subedit 'cie otwierają sie bez problemu.

dla upewnienia sie - dobierałem jeszcze raz napisy poprzez napi-project - lecz także one sie nie otwierają w mcp.

o co chodzi ? jak sprawic by ponownie otwieraly sie mi napisy w Media Player Classic ?

a nie lepiej zmienic odtwarzacz na AllPlayer, jak dla mnie najlepszy odtwarzacz na rynku. Funkcja inteligentne napisy i Liveupdate sa rewelacyjne.

do pobrana z vortalu:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … Player+3.1

jakie kodeki ??

co do odtwarzacza, SubEdit Player przewyższa możliwościami obsługi AllPlayera…

@ mam tak samo… nawet nie wiedziałem :stuck_out_tongue:

rtyu , napisy muszą mieć taką samą nazwę co plik z filmem, np. superhero.avi superhero.txt

otwierasz program , wciskasz “o”(nie zero) na klawiaturze-otwiera sie menu .Następnie playback->output o zaznaczasz VMR9(renderless)**.

dzięki, u mnie pomogło. A co zrobić z tym, że teraz przed każdą linijką widać slasha “/”

Jak to usunąć ??

vqrzony pomogło

thx

Cześć:)

Mój problem polega na tym, że mam MPC, otwiera napisy, ale całkiem się mieszają, np. w połowie filmu wyskakuje mi cytat z początku. I tak dzieje się cały czas. Pomocy…:slight_smile:

MPC nie rozpoznaje takiego znaku oznaczającego kursywę czcionki w danej linijce. Trzeba zamienić wszystkie wystąpienia / na {y:i}

Wówczas będą napisy wyświetlane w kursywie przy tych liniach.

Jeżeli wciąż nic nie działa pomocny okaże się program DirectVobSub

Dalej mam problem z tymi napisami, które ciągle się powtarzają (jak już pisałam wcześniej) i nie mam pojęcia co z tym zrobić…

Pobieram właśnie kodeki k-lite, ale nie wiem czy coś to da. Jesli ktoś wie, co z tym zrobić, pomóżcie mi plisss, zalezy mi na tym… Pozdrawiam :slight_smile: