Medion Akoya - Problem z WiFi

Witam, posiadam małego laptopika Medion Akoya na windowsie 8.1 64 bitowy, mam problem z Wifi, Nazwa karty to Realtek RTL8723BE Wireless LAN 802.11n PCI-E NIC, dioda od Wifi się świeci ale nie mogę się połączyć z żadną siecią, windows automatycznie zainstalował sterownik do Wifi i nie dało się połączyć z żadną siecią ale przynajmniej je wykrywał, po zainstalowaniu sterownika ze strony producenta Wifi praktycznie nie znajduje żadnych sieci, nie za bardzo wiem co z tym zrobić :/, wszelka pomoc mile widziana.

Do tego typu urządzeń instaluje się sterowniki ze strony producenta całego urządzenia.Medion udostępnia sterowniki.

https://www.medion.com/gb/service/_lightbox/treiber.php?msn=30017121&prod=MEDION%20AKOYA%20E6239%20(MD%2098718)%20UK

No i teraz niby wykrywa sieci, nie wszystkie ale wykrywa, jednak wciąż nie mogę się z żadna połączyć, oczywiście po wpisaniu hasła. 

po przełączeniu na tryb samolotu i jego wyłączeniu WiFi znów przestało wykrywać sieci. znajduje tylko Fon netia free internet i nie jestem w stanie się z niąpołączyć.