Meegusto to oszustwo


(Galy1) #1

Ostatnio odkryłem serwis meegusto który oszukuje użytkowników,oszustwem jest jego funkcja czat ruletka która nie działa.Przez 3 dni długich testów nie porozmawiałem z nikim dzięki tej opcji.Jeżeli ten serwis oszukuje przy jednej funkcji to nie wykluczone że cały serwis także jest oszustwem.

Ps.Brak także na stronie adresu,telefonu,e-maila czyli firma jest nie wiarygodna.


(fiesta) #2

Chyba nazwa sama wiele sugeruje, czy w klasycznej ruletce zawsze wygrywasz ??

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Czytaj :arrow: uzyskanie połączenia graniczy z cudem :lol:


(Galy1) #3

Czy ty udajesz czy naprawdę nie wiesz o co chodzi w czat ruletce ??


(PaPuX) #4

Dajcie spokój.

Czat ruletek jest masę. Większość to treści porno i wcale nie służą poznawaniu ludzi lecz raczej osobom samotnym do obnażania się przed kamerami.

Sam portal meegusto to typowy oszust jakich mało.

Nikt jednak nie każde nikomu korzystać z takich portali.


(Galy1) #5

No wiem PaPuX ale ja spodziewam się że jeżeli coś takiego jest na NK to jest to sprawdzone,okazało się że jestem głupi i naiwny.


(fiesta) #6

Czy ty naprawdę nie wiesz o co chodzi w hazardzie nawet w tym na niby na necie ??


(sla17) #7

Szkoda, że serwisy typu ruletka działają jak działają i ludzie robią to, co robią. Naprawdę fajnie by było poznać kogoś, a jeszcze lepiej byłoby pogadać np. z amerykańcem uczącym się polskiego :wink:

Ale wszystko musi dość do tego, że ludzie będą machać radośnie przyrodzeniem przed kamerą myśl... raczej nie myśląc :wink:


(Galy1) #8

Fiesta oto wyjaśnienie dla ciebie czym jest czat ruletka "Za każdym razem łączysz się z kimś innym, za każdym razem to nowa osoba, za każdym razem nie wiesz, kto siedzi po drugiej stronie"


(Damian518) #9

wcale nie jest to oszustwo bo korzystam z tego dopiero 3 dni a juz rozmawialem z 14 dziewczynami z czego 3 daly mi swoje gg i nawet numer tel z jedna nawet udalo mi sie spotkac dlatego nie uwazam tego za oszustwo tylko trzeba cierpliwosci


(Galy1) #10

Panie bol518 pracowniku :wink: na jednym lipnym kącie reklamowałeś,teraz na kolejnym (wystarczy poczytać NK) co ludzie sadza o tym oszustwie.


(fiesta) #11

Pogratulować zdobyczy, widocznie był bardzo inteligentne skoro po 3 dniach ci udostępniły swoje dane :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: