Mega.co.nz - nie działa na żadnej przeglądarce

Hej ho!

 

Korzystam z MEGA odkąd sięgam pamięcią i bardzo cenię tę stronę, ale od wczoraj mam z nią problem i to od konkretnego momentu. Użyłem wczoraj opcji “odśwież Firefoxa” na oficjalnej stronie mozilla.org. Dzięki temu Firefox zaczął mi dużo lepiej działać, a co najważniejsze, zniknęły problemy jakie miałem z YouTube. Niestety, MEGA przestało mi w ogóle działać, to jest nie mogę nawet załadować strony i wyświetla mi komunikat “Przekroczono limit czasu połączenia”, natomiast na Explorerze “Nie można wyświetlić tej strony”. Próbowałem też na Chrome, ale również bez skutku. Sprawdzałem też na notebooku, który korzysta z tego samego routera i problem jest ten sam. Odinstalowanie Firefoxa nic nie dało.

 

Czy to możliwe, aby odświeżenie FIrefoxa miało aż tak wielki wpływ na opcje internetowe w ogóle, że zablokowało mi MEGA? Wykluczam blokadę od operatora, bo to zbyt wielki zbieg okoliczności z tym odświeżeniem, a poza tym nigdy nie miałem problemów z MEGA. Co ciekawe, Firefox nie pokazuje plug-inu od MEGA.

 

Czy jest ktoś w stanie mi pomóc? Nie wyobrażam sobie nie korzystania z MEGA. Z góry dziękuję!

Może masz\ zablokowane przekierowanie. Spróbuj wejść przez adres mega.nz

Niestety, nic to nie daje. Dziwi mnie, że nie mogę włączyć strony na żadnej przeglądarce, a na opcjach internetowych się nie wyznaję. :confused:

Nie ustawiłeś czegoś w routerze? Może tam jest przyczyna?

 

Niczego nie ustawiałem. ■■■■■■■, nie znam się na tym, ale wiecie może gdzie znaleźć te ustawienia? xD

 

Wypróbowałem sposób poniżej i strona zaczęła działać, ale nie chcę za każdym razem odpalać jakiegoś tałatajstwa, aby móc swobodnie korzystać z MEGA. Może to nas jakoś naprowadzi? xP

 

EDIT:

Czcionka na MEGA zmieniła mi się i zniknęły ikony, co wystąpiło z niewyjaśnionych przyczyn także przed odświeżeniem Firefoxa. Wygląda to tak: [LINK](http://orig04.deviantart.net/c510/f/2016/176/b/7/screenshot 2016_06_24 17_44_28_by_zawiszatheblack-da7kxv0.png). Jak wyłączam plugin MEGA Secure Cloud Storage, to strona nie chce mi się w ogóle załadować. Jak włączam stronę z użyciem programu z powyższego video, to czcionka i ikony normalnie się ładują. MEGA wciąż nie działa na Explorerze.