Mega problem z mp4


(Betty10) #1

a wiec dostałam wczoraj mp4 dokładnie ten: http://www.lark.com.pl/top.htm

i mój problem jest taki ze nie chce sie otworzyc ani muzyka ani video , za kazdym razem wyskakuje format jest nieprawidłowy!

a jestem pewna ze formaty sa prawidłowe, sprawdzałam!

muzyke na kompie mam wyłacznie w .mp3

a videa tak jak w instrukcji skompresowałam w ich programie do avi.

help! :cry: :cry: :cry:


(Majster1942) #2

sprawdź jakie twoja mp4 otwiera formaty jak żaden z nich niedziała...

...reklamacja to jedno z nalepszych rozwiązań hoć niejedyne...


(Betty10) #3

no pisze wyraznie ze MP3, WMA, WAV. AVI , posiadam pliki w tych formatach a i tak wyskakuje zły format........... matko, matke szlag trafi! a tak chodziła długo za tym otwarzaczem :(((


(jarekm26) #4

upewnij sie ze rozdzielczosc, iliczba klatek ns sekunde sa odpowiednie dla tego playerka....


(Betty10) #5

wszystko sprawdzone, ustawione według ich wymagań, rozdzielczosc itp ok, formaty tez, sterowniki z płytki zainstalowane wszystko jest!...ech bubel! a miał byc taki fajny prezent gwiazdkowy!


(matfeusz) #6

Po pierwsze z odtwarzaczem z pewnością dostałaś oprogramowanie. Zainstaluj oprogramowanie i możliwe że masz specjalny program przez który musisz przesyłać piosenki na odtwarzacz który konwertuje piosenki aby mogły być odtworzone.


(Kaka') #7

Betty_00

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz nie używając polskich znaczków (ę, ą, ś, ż, ź, ć, ń, ł, ó). Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tą stroną oraz tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif