Mega tanie mp3

Witam.Ostatnio zobaczylem na allegro dziwne propozycje mp3 za grosze. sa to mp3 na karte pamieci. prosze link http://allegro.pl/odtwarzacz-mp3-klips- … 03319.html albo http://allegro.pl/nowy-odtwarzacz-mp3-o … 99302.html .

Miał ktos z was cos takiego? jak jest tu z jakoscia dzwieku? chcialbym zeby sie wypowiedzialy osoby ktore mialy stycznosc z tym sprzetem;)

Radzę się przyglądnąć kosztom przesyłki i uwadze że jeżeli zamawiasz więcej sztuk to do każdej doliczasz koszty przesyłki, typowy lep na złapanie jelenia :stuck_out_tongue:

Z kosztami nie jest źle. 6 zł za przesyłkę, czyli 7 zł za całość. Wiadomo, że cudo to nie jest, ale wydaje się całkiem zacne. Ciężko mi powiedzieć, czy coś takiego może być w tej cenie, ale zakładając, że to chińszczyzna to niewykluczone. Wiadomo, że pamięć swoją na karcie musisz dołożyć, ale jeżeliby to mp3ki normalnie odtwarzało to całkiem fajne ;] dopytaj się jak z ewentualną gwarancją.

Dodane 19.11.2011 (So) 0:16

Z kosztami nie jest źle. 6 zł za przesyłkę, czyli 7 zł za całość. Wiadomo, że cudo to nie jest, ale wydaje się całkiem zacne. Ciężko mi powiedzieć, czy coś takiego może być w tej cenie, ale zakładając, że to chińszczyzna to niewykluczone. Wiadomo, że pamięć swoją na karcie musisz dołożyć, ale jeżeliby to mp3ki normalnie odtwarzało to całkiem fajne ;] dopytaj się jak z ewentualną gwarancją.

Ja raz kupiłem takie “cudo” i do dziś żałuję tych wydanych 15zł.

Słuchawki o ile chodzą to tylko jedna, a dźwięk jest po prostu koszmarny i nie pomogą nawet drogie słuchawki do tego.

Stanowczo odradzam.

@Lith po co pytać o gwarancję ? 1zł odtwarzacz, 6zł wysyłka myślisz, że komuś by się opłacało takie cuda-wianki reklamować ?

Mówiłem o pierwszej aukcji, gdzie one wynoszą 28,90 zł …

Raczej podróbki,jak komórki z niewiadomego miejsca,albo mogą być 50 razy naprawiane,albo kradzione,nikomu nie opłaca się po takich kosztach sprawnych i z pewnego żródła sprzedawać,nie wierzcie w promocje za złotówkę,czy tyczy się to telefonów,odtwarzaczy,czy telewizorów za złotówkę przy braniu oferty TV cyfrowej

No akurat przy ofertach abonamentowych gdzie jesteśmy związani umową sprzęt za złotówkę to jest norma i nie ma w tym nic dziwnego. jak dla mnie to taki choński odtwarzacz za 1 zł nie będzie odstawał specjalnie od chińskiego odtwarzacza za 20 zł, czy 40 zł :slight_smile: tylko trzeba się dogadać, bo czasami z załóżenia wysyłane są sprzęty uszkodzone. Ale jakby m potrzebował do czegoś niewymagającej mp3ki to może i bym 7 zł zaryzykował :P, szczególnie przy przyzwoitych komentarzach itd. Wiem, że reklamować się nie opłaca, ale zapytać się o taką możliwość jak najbardziej można.

Przesyłka droga, bo z Chin China Postem pewnie wysyłane albo Honkkong Post, czy jak to się tam nazywa :wink:

Ogólnie nie chciałbym tego, wolałbym nie mieć nic niż mieć ten szajs, pewnie charczy że się słuchać nie da (chyba, że ktoś jest głuchy), jakość wykonania pewnie pęka w rękach i jeszcze nie wiadomo, czy z jakiegoś syfu nie jest zrobiony, co się odbije na zdrowiu. Nie nie nie, wolałbym używaną o mniejszej pojemności, ale znanej firmy niż jakieś chińskie krzaki :stuck_out_tongue:

z drugiej strony odtwarzacz mp3 teraz to nie jest duża filozofia. Takie mp3 nie ma ani głośników, ani żadnej pamięci, akumulatora tez pewnie nie ma tylko na zwykłe baterie, wyświetlacza nie ma. Koszt elektroniki to pewnie grosze w czymś takim czy mniej nawet. Jeżeli nie zlutują tego na lewą stronę i w ogóle się włączy to zakładam, że grało będzie przyzwoicie, bez charczenia… jak zwykła tania chińska mp3ka.

Oczywiście zależy komu do czego potrzebne, ale nie każdy potrzebuje sprzętu, który będzie dawał super dynamiczny, krystalicznie czysty dźwięk z głębokimi basami na jego przesuperaśne słuchawki. Często nie jest to potrzebne, a minimalna wartość sprzętu jest często zdecydowanie jego zaletą. Ja tam widzę trochę zastosowań, np. do pracy jak gdzieś robimy coś gdzie fajnie posłuchać jakiejś muzyki, a jest spore ryzyko uszkodzenia sprzętu, o na łódce mógłbym coś takiego zainstalować gdzie by to zastąpiło wysłużonego walkmana :P… poewnie grałoby 10x lepiej i jeszcze normalnie mp3ki z karty pamięci prosto. jako radyjko gdzieś do warsztatu/garażu… teztam raczej nie lądują zazwyczaj najlepsze sprzęty. Zabrać gdzieś, gdzie nie warto brać nic cennego i łatwo to stracić… tak nie musimy specjalnie nawet tego pilnować i się przejmować.

No i prawie można szpanować, że ma się Ipoda Shuffle… Ile to cudeńko kosztowało, bo już się aukcja skończyła i już cen nie widać. Moim zdaniem taki odtwarzacz mp3 mp4 „noname” to popsuje się w zarąbiście szybkim tempie.