Megamenadzer błąd przy wysyłaniu plików

(MariuszListecki) #1

Problem dotyczy zarówno megavideo jak również Megaupload i tak używam wersji tego programu 3.3.0.3 Wiem jest nowsza ale ona nie wznawia ładowań(Starsza wznawia)

A na tej starszej wersji wyskakuje mi co jakiś czas kod błędu 2 i tyle wam mogę o nim powiedzieć bo jak w niego klikam to mnie przekierowuje do poboru tego programu.

I jeszcze pół biedy jak wyskakuje w momencie gdy jakby cały plik jest załadowany wtedy po wznowieniu wyskakuje link do pliku/filmu ale co wtedy jak plik wogóle się nie chce zacząć wysyłać.Albo tak jak dodaje plik do wysłania to powinien mi się rozmiar pokazać tego co wysyłam a tu pokazuje się tylko czas a rozmiar nie jest puste szare pole.

Próbowałem przeinstalować program wyczyściłem rejestr zainstalowałem jeszcze raz te same pliki próbuje wysłać błąd Oczywiście pisałem o tym do pomocy technicznej ale nie otrzymałem odpowiedzi 3 tydzień

W goglach niema opisu tego błędu takiego abym zrozumiał o co chodzi.

Zostają już tylko Dobreprogrmy

(Łukash) #2

Zainstaluj na próbę najnowszą wersję ,sprawdź czy na niej jest również błąd.Może wykastrowali starą wersję....

(MariuszListecki) #3

Cały ambaras polega na tym że stara wersja wznawia ładowania nowa nie za to nowa rwie wysyłam takie pliki po 200mb i ja przerwie nawet przy 199mb to i tak zaczyna od nowa

I chodzi oto co zrobić aby ta starsza działała

(Łukash) #4

Jak oni blokują starszą wersję to nic nie zrobisz.Czy po wydaniu nowej ,stara działała bez problemów ? Czy problem zbiegł się w czasie z wydaniem nowej ?

(MariuszListecki) #5

Człowieku stara hula problem występował wcześniej i jakoś sie naprawiał tylko nie wiem jak chyba poprostu pare dni poczekam z tymi plikami jak sie serw zresetuje to wtedy wyśle

(Łukash) #6

Tu goście maja ten problem http://tehparadox.com/forum/f85/any-one ... lem-15684/ i przesiedli się na Multi Uploader ,sprawdź może czy ten program ma potrzebne funkcje.