Megamenadzer błąd przy wysyłaniu plików

Problem dotyczy zarówno megavideo jak również Megaupload i tak używam wersji tego programu 3.3.0.3 Wiem jest nowsza ale ona nie wznawia ładowań(Starsza wznawia)

A na tej starszej wersji wyskakuje mi co jakiś czas kod błędu 2 i tyle wam mogę o nim powiedzieć bo jak w niego klikam to mnie przekierowuje do poboru tego programu.

I jeszcze pół biedy jak wyskakuje w momencie gdy jakby cały plik jest załadowany wtedy po wznowieniu wyskakuje link do pliku/filmu ale co wtedy jak plik wogóle się nie chce zacząć wysyłać.Albo tak jak dodaje plik do wysłania to powinien mi się rozmiar pokazać tego co wysyłam a tu pokazuje się tylko czas a rozmiar nie jest puste szare pole.

Próbowałem przeinstalować program wyczyściłem rejestr zainstalowałem jeszcze raz te same pliki próbuje wysłać błąd Oczywiście pisałem o tym do pomocy technicznej ale nie otrzymałem odpowiedzi 3 tydzień

W goglach niema opisu tego błędu takiego abym zrozumiał o co chodzi.

Zostają już tylko Dobreprogrmy

Zainstaluj na próbę najnowszą wersję ,sprawdź czy na niej jest również błąd.Może wykastrowali starą wersję…

Cały ambaras polega na tym że stara wersja wznawia ładowania nowa nie za to nowa rwie wysyłam takie pliki po 200mb i ja przerwie nawet przy 199mb to i tak zaczyna od nowa

I chodzi oto co zrobić aby ta starsza działała

Jak oni blokują starszą wersję to nic nie zrobisz.Czy po wydaniu nowej ,stara działała bez problemów ? Czy problem zbiegł się w czasie z wydaniem nowej ?

Człowieku stara hula problem występował wcześniej i jakoś sie naprawiał tylko nie wiem jak chyba poprostu pare dni poczekam z tymi plikami jak sie serw zresetuje to wtedy wyśle

Tu goście maja ten problem http://tehparadox.com/forum/f85/any-one … lem-15684/ i przesiedli się na Multi Uploader ,sprawdź może czy ten program ma potrzebne funkcje.