Megavideo.com nie działa

Mam problem ze stroną megavideo.com, często oglądam na niej filmy itd… ale 2 dni temu coś się stało i zamiast strony wyskakuje mi “Nie odnaleziono adresu” i “błąd wczytywania strony” . Czy to wina mojej przeglądarki czy wam ta strona też nie działa?

U mnie na Firefox 3.5 RC3 wszystko dobrze działa. Nie ma problemów z otwieraniem stron, oglądaniem filmików.

Na jakiej przeglądarce pracujesz?

na najnowszym firefoxie pobranym z tej strony: http://www.mozilla-europe.org/pl/firefox/

Dodane 27.06.2009 (So) 15:31

dodam jeszcze że oglądałem sporo filmów na megavideo.com średnio 1 dziennie i tak przez miesiąc.

Adobe flash player zainstalowałeś bo umnie na IE8 Operze i na FF wszystko działa

mam zainstalowanego Adobe flash itd… po prostu strona mi sie nie wyświetla “Nie odnaleziono adresu” i “błąd wczytywania strony” ;/ próbowałem reinstalacji i nic.

Dodane 27.06.2009 (So) 15:43

zauważyłem jeszcze że na żadnej przeglądarce (na mozilli,operze i IE) strona megavideo mi nie działa .

Może to wina Twojego Internetu? Neostrada, Netia… co masz?

Sprawdź, u sąsiadów, jeśli posiadają te same łącze, czy u nich działa.

U mnie na IE7 jest tak samo, nie wyświetla się strona, wcześniej wszystko działało. Dostęp do internetu mam przez sieć kablową.