Mejl... na Zoznamie

(Arn Poznan) #1

Ostatnio, przeglądając zacne zbiory internetu natrafiłem na taką ciekawą ofertę imejlową. Próbował ktoś?

(LonngerM) #2

Co w tym ciekawego? Prócz reklamy serwisu?;>

(fiesta) #3

Zapytanie jak o każdy serwis oferujący usługi pocztowe, a że słowacko/czeski to już reklama ?? (zresztą autor pisze z Polski, to jaki miał by cel w reklamowaniu słowackiego serwisu ??)

Bez przesady .....

(scripter1) #4

Ale to pytanie jak najbardziej było trafne.

Nie znam Czeskiego ani Słowackiego więc nie rozumiem z tego ani słowa więc się przyłączam i pytam: Co w tym ciekawego?

Wiem że jest coś takiego jak google translate ale on często bzdury plecie przy tłumaczeniu.

(Arn Poznan) #5

Pytam się, gdyż nie wiem, czy można takiej usłudze... zaufać. Niby coś jak Onet, więc teoretycznie powinno wszystko być OK. Pytam się po prostu, czy ktoś miał z tym do czynienia, gdyż nie jest to tutaj tak popularne jak op, wp czy gmail.

(Cedar) #6

Ale po co masz mu zaufać? Czym takim szczególnym wyróżnia się ten serwis? Tym, że ma "landrynkowy" wygląd?

nie "jak Onet" tylko jak większość serwisów udostępniających bezpłatne konta pocztowe?

A to Onet jest taki idealny, że stawiasz go za wzór?

Jak się domyślasz ten czeski (czy tam słowacki) serwis w Polsce jest prawie wcale nie znany, więc nikt nie będzie dla testu zakładał konta aby Tobie zdać relację.

W Polsce jest setki miejsc gdzie możesz założyć darmowe konta email, do tego jest tysiące zagranicznych serwisów anglojęzycznych i po co więc używać w tak niepopularnym języku.

(Arn Poznan) #7

Ludzie... ten temat można by dać do jakiejś komedii... to, co odpowiadacie, jest po prostu ŚMIESZNE.