Menadżer pobierania plików w firefoxie , brak okienka

Próbowałem szukać podobnego tematu ale niestety nie udało mi sie nic znaleźć , więc jestem zmuszony napisać tutaj .

Jeżeli takowy błąd już się komuś zdarzył i była o tym mowa na forum to przepraszam za spam a wnoszę o wyrozumiałość :slight_smile:

Problem dotyczy firefoxa i jego menadżera pobierania plików a raczej jego braku , od czasu aktualizacji firefoxa na najnowszą wersję zaczęły się problemy , odinstalowywałem program , usuwałem wpisy z rejestru , kilkakrotnie , i menadżer firefoxa nadal się nie pokazuje w momencie gdy chcę pobrać plik , plik jest pobierany przez program , ale nie widać ile czasu zsostało do końca , z jaką prędkością pobiera , etc , sprawdzałem w również w ustawieniach i jest zaznaczony menadżer na wyświetlanie się , nawet odznaczałem , restartowałem przeglądarkę i zmieniałem ustawiania i nic to nie daje , jeżeli ktoś zna przyczynę tego problemu , jeżeli tak , proszę o pomoc :slight_smile:

Przy wszelkich problemach z Menedżerem Pobierania w pierwszej kolejności polecam wykasować (przy wyłączonym FF) plik downloads.rdf w katalogu profilu. Jak na razie zawsze mi to pomagało (na nie-otwieranie się okienka, wyskakiwanie błędu parsowania XUL przy pobieraniu plików wysyłanych przez skrypt php z kilku stron, mocne obciążanie kompa, itp)

http://www.mozillapl.org/forum/about-28993.html&highlight=menad%BFer+pobierania+plik%F3w

:slight_smile:

Jeżeli w zakładce Narzędzia widnieje Pobieranie plików, a po kliknięciu nie pokazuje się okno, to spróbuj inaczej. PPM na pasku zadań, Dostosuj i przeciągnij ikonkę Pobieranie plików na pasek. Kliknij w nią i zobacz, czy wyskoczy okno pobierania.

Nie tu tkwi problem kolega powyżej zrozumiał o co mi chodzi , po prostu FF nie pobiera menadżerem plików i nie widać plików w owym menadżerze :slight_smile:

  • odniosłem się do tego.

Problem rozwiązany pomógł temat na forum Mozilli podany przez Leon$ - dziękuję :wink: