Menadżer Realtek HD Audio sam się włącza

Witam. Mam dosyć dziwną sprawę. Otóż posiadam płytę główną GIGABYTE i mam do karty dźwiękowej taki program jak Manadżer Realtek HD Audio i jak się podłącza np. głośniki albo słuchawki do komputera to wtedy on się otwiera i tam trzeba zaakceptować co to jest. I nie wiem co to ma do rzeczy, ale niedawno kupiłem nową klawiaturę i myszkę (obie rzeczy są na USB podczas gdy poprzednie były na te stare wejścia) i teraz za każdym razem kiedy włączę komputer to ten program sam mi się otwiera i pokazuje, że mam podpięte głośniki. Kiedy podłączę do komputera starą klawiaturę i mysz to przestaje się otwierać… Co mam zrobić? Nie po to wydałem 100 zł, żeby dalej korzystać ze starej klawiatury i myszki…

(uaktywnij okienko wyskakujące po podłączeniu urządzenia)-wyłącz to :slight_smile: (po podłaczeniu urządzenia menadżer może pytać o rodzaj podłączonego sprzętu aby wiedzieć jak je traktować)

  • masz to w opcjach menadżera włączone

Niestety nie widzę takich opcji. Ale aktualnie pomogło wyłączenie (UWAGA!)… zaawansowanych usług tekstowych w panelu sterowania :o

Komputer to jednak dziwna rzecz xD

Dodane 16.08.2012 (Cz) 11:09

Jednak nie pomogło :frowning:

A tych opcji naprawdę nie mam.