Menadżer zadań i info o konsoli,oraz dziwne info przy www

Proszę o wytłumaczenie dlaczego w zakładce użytkownicy menadżera zadań w kolumnie “sesja” jest napisaner consola skoro jej nie mam, aha może przy okazji dowiem się, co oznacza czarne kółko przypominające tarczę zegara ustawionego na czwartą, które jest w pasku informującym o postępie lączenia z siecią nad “startem” .

Konsola to po ludzku mówiąc zestaw klawiatura+monitor. Chodzi o to, że jesteś zalogowany lokalnie na tym komputerze, a nie zdalnie, przez Zdalny Pulpit na przykład. Gdybyś był podłączony przez Pulpit Zdalny, przykładowo mogło by się pojawić: RDP-Tcp#0 - połączenie pierwsze przez protokół RDP na protokole TCP.

Nie wiem o jakie kółko chodzi, ale pewnie jest to tylko ikonka oznaczająca, że jakaś operacja jest w toku.

Na ogół jest to znak drogowy z ostrzeżeniem o niebezpieczeństwie, ale bywa zamiast niego czarne kółko ze strzalkami (wskazówkami) ustawionymi na godz 4 i wtedy ładowanie strony www. ciągnie się w nieskończoność , a tak naprawdę się nie ładuje .

Te wskazówki oznaczają łączenie z siecią. Znak drogowy oznacza, albo brak łączności, albo sieć niezabezpieczona, albo jeszcze coś innego.

Czy można znaleźć gdzieś info, o znaczeniu przypisanym poszczególnym symbolom?