Menadżer Zadań Windows w Windows XP Professional

Gdy naciskam Ctrl+Alt+Del lub Ctrl+Shift+Esc niemam paska do zamknięcia okna menadżera zadań i niemam innych poleceń w oknie Menadżera zadań. To się stało wczoraj jak uszkodził mi się menadżer zadań . Proszę pomocy i jakby można było dać rady na to żeby Menadżer został przywrócony. Bardzo proszę o pomoc!!

Dodam że tym systemem jest Windows XP Professional SP2 PL orginalny

Witam

Spróbuj przywrócić system: kliknij: start => wszystkie programy => akcesoria => narzędzia systemowe i kliknij przywracanie systemu. W oknie, które się pojawi kliknij na “przywróć mój komputer do wcześniejszego stanu”, wybierasz dzień w którym wszystko było ok, dajesz na dalej itd. i komputer ponownie zostanie uruchomiony. Sprawdź czy będzie działać.

Pozdrawiam

Spróbuj kliknąć 2razy w ramkę okna menadżera zadań.

Tak już robiłem i wyskakiwał mi co chwile Blue Screen i nie wiem co robić a nie chcę reinstalować systemu bo mam bardzo ważne dane na nim i sami wiecie . Tak więc jak możecie jakieś inne propozycje.

Z góry dziękuje.:slight_smile:

Ludzie pomóżcie! !!

Przeczytaj ten artykuł, następnie wklej loga z programu Microsoft Debugging Tools (wszystko opisane w artykule).

to nie pomogło co jeszcze można zrobić :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: ![-o<

seba86mu przeczytałem ale mi się bluescreny robiły jak wklejałem loga do nich no i co teraz mam robić hmm…(…)

Menadżer spokojnie zamkniesz - przez menadżer :lol:

zakładka procesy > znajdź proces taskmgr.exe i go zakończ

mareksolak a niby jak ja zamykam menadżera właśnie jak można to jakieś dobre propozycje pod mój inny temat viewtopic.php?f=13&t=237761 to jest mi teraz najważniejsze

Zastosuj porady me@djohnsc , a jak nie pomoże to seba86mu ,

  • a w regedit nic nie było grzebane?

Pobierz program Process explorer

http://technet.microsoft.com/pl-pl/sysi … 6653(en-us.aspx

I z menu Options wybierz aby zastąpił task manager’a.

Jest to dużo lepsze narzędzie od standardowego windosowego.

Już jest ok dziękuje