Menadżer zadań Windows zmiana priorytetu w plikach systemow

bardzo proszę o pomoc jak zmienić w pryjorytet w tych plikach systemowych

czyli w tych plikach co nazwa użytkownika nazywa sie SYSTEM !

jak ktoś potrafi wyłaczyć tą blokadę niech napisze na forum albo gg 5931542!

Menadżer zadań/prawym klawiszem myszy na danym wpisie/ustaw priorytet o ile wiesz na pewno co robisz. Błędne ustawienie priorytetu może wyłożyć Ci system

ale mi chodzi o to zeby w systemie zmienic bo umie w normalnych plikach wychodzi zmiana w w systemie pisze operacja nei moze byc zakonczona odmowa dostępu! kiedys udalo mi sie to zmienic wiec wiem ze sie da

kto wie niech pisze

A co chcesz osiągnąć?

Ale to kwestia uprawnień a nie priorytetu programu!

Zmień uprawnienia do tego pliku/folderu dla konkretnego użytkownika, który ma odmowę dostępu

ale co mam zmienić

i jak to zrobić

Właściwości folderu lub pliku. Tam masz zakładkę “zabezpieczenia”. To przy korzystaniu z Windows XP PRO. W przypadku Windows XP Home Edition należy się posiłkować zewnętrznymi programami jak np. bezpłatny FaJo XP File Security Extension (XP FSE) http://www.fajo.de/portal/index.php?lan … 6&Itemid=0

MarS masz gg albo jaki komunikator bo chciałbym sie więcej dowiedzieć napisz do mnie na gg pls

Nie prowadzę doradztwa na komunikatorach. Masz jakieś pytania - pisz w wątku

to nic nie dało trzeba innaczej to zrobić proszę pomóżcie pls

Stary - nie bardzo rozumiem co Ty konkretnie chcesz zrobić. Może sprecyzuj swoje problemy bo będziemy ciągnąć ten wątek jeszcze przez długi czas i to bez efektu

chcę zmienic pryiorytet w plikach systemowych

Dostałeś więc już odpowiedź na zadane pytanie

System nie pozwoli Ci ruszyć priorytetu procesu systemowego, przynajmniej nie tych które uważa za krytyczne, lub nie na taki jaki mu się spodoba… co ma dać taka zmiana?

OK, proszę Cię bardzo. Ale ostrzegam i lojalnie uprzedzam, że reklamacji nie przyjmuję i za szkody, które sobie w systemie zrobisz nie odpowiadam :slight_smile:

  1. Process Explorer

  2. PPM -> Properties -> karta Security -> przycisk Permissions. Ustawiasz odpowiednie uprawnienia (do procesu, nie do pliku) dla siebie

  3. PPM -> Set priority

3a. I tak za każdym razem, za każdym uruchomieniem procesu/usługi. I na to już obejścia nie ma, bo startowym priorytetem procesu steruje albo twórca programu albo system albo specjalny przełącznik polecenia start. Na żaden z tych trzech czynników użytkownik nie ma wpływu. Poza poleceniem start ale to nie zda egzaminu w przypadku usługi.

chcąc zmienić piorytet danego procesu czy usługi możesz użyć komendy start.

Gdzie zapisujesz zawartość w autostarcie z rozszerzeniem bat