Menadżera haseł przenośnego na pendrive

Witam poszukuję jakiegoś menadżera haseł który jest:

-przenośny

-działa na wszystkich popularnych systemach czyli Windows, Linuks, Unix i OS X

-jest bezpieczny. Szyfrowanie 256 bit może być ale ideał jak na razie to 2048 bit :slight_smile:

-jeżeli możliwe integruje się w jakiś sposób z przeglądarkami (nie wiem api, dodatek do FF czy inne cudo)

Na razie używam keepass’a, ale nie jest on aż tak przenośny jakby się zdawało i wcale nie jest taki wygodny w użyciu.

Takich jak lastpass nie trawie bo to wcale nie jest bezpieczne. Nie wyobrażam sobie trzymania ważnych loginów i haseł u jakiejś firmy na serwerze która sobie może w każdej chwili podejrzeć jaki mam np. Login do kompa w pracy (nie wieże, że te pliki są zaszyfrowane u mnie przed wysłaniem itp. itd.). No to czekam na sugestie

polecam RoboForm (roboform.com)

Przeczytaj mój post jeszcze raz :). Pisałem przecież, że nie chce wynalazków typu lastpass. Roboform jest tylko na Windows natomiast chcąc korzystając z niego na innych OS’ach muszę używać wersji online co mi się nie podoba.

ok, Twoja sprawa, ale czy czytałeś zasady przechowywania i zabezpieczeń na ich stronie.? Z pewnością są równie bezpieczne (a raczej nawet bezpieczniejsze) niż na Twoim, czy moim komputerze :smiley:

tak czytałem i nie ufam im :). Zasady zasadami tak jak prawo prawem, a to co się robi za czyimiś plecami to inna sprawa.