Mencoder - pomoc

Witam panowie i panie. Wiem, że to o co proszę, może zostać określone jako gotowiec czy brak chęci do podjęcia jakich kolwiek działań. Nie w tym rzecz. Potrzebuję najlepszy jaki ktokolwiek posiada skrypt do mencodera, który przy zachowaniu odpowiedniej jakości ale i wagi, zadowoli mojego nauczyciela z technikum, który zadał mi na ferie rozczajenie właśnie mencodera :wink: .

Chodzi mi o to, mamy np. plik 300mb avi, a ja potrzebuję go w formacie .flv(FLV to format, który mnie interesuje) . Prosiłbym o jakąś poradę, najlepiej gotowy skrypt, gdyż sam jestem zwolennikiem konsoli(jade na freebsd), ale bez przesadyzmu. Tego typu rzeczy zawsze dla mnie będą tylko i niezwłocznie kojarzone z oprogramowaniem z szeroko rozbudowanym GUI, także bardzo proszę o pomoc. :slight_smile:

Powinno pomóc: http://www.mplayerhq.hu/DOCS/HTML/pl/mencoder.html

piotrek_1991 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.