Menedżer haseł z powiadamianiem o końcu ważności hasła

Dzień dobry
Poszukuję menedżera haseł, w którym można ustawić czas obowiązywania hasła. Np. 30 dni. A może jest taki, który jeszcze przypomni o tym terminie?

KeePass

KeePassXC (https://keepassxc.org/) jest ok.
Wpisy haseł, które wygasły przekreśla na liście, zmienia ikonkę, aby wizualnie się jeszcze odznaczały i w “Raportach bazy danych” dodatkowo jest wpis informujący o tym.

KeePassXC to chyba w zasadzie to samo, tylko “ładniejsze” gui :wink:

Bardziej kompleksowy, bo ma zintegrowaną funkcjonalność wtyczek ze zwykłego KeePassa i bardziej jednolite ustawienia. Wyróżnia go też bezpieczna komunikacja z dodatkiem do przeglądarki: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/keepassxc-browser/ poprzez socket i app-proxy. Według mnie prężniej się rozwija niż bazowy Keepass.

Co kto lubi.
Ja wolę używać funkcji auto-type niż wtyczek.

Tam też jest auto-type i jedno nie wyklucza drugiego, a w zasadzie jest dobrym uzupelnieniem. Auto-type jest ok do niestandardowych pól logowania. Ma jednak wadę w postaci podatności na keyloggery. Dodatek wstawia dane używając API przeglądarki, więc dane uwierzytelniające w drodze “z bazy” do momentu umieszczenia w polu jest chronione przez szyfrowanie.