Menedżer haseł

Dzień dobry.
Szukam menedżera haseł, który będzie działać również na tv z androidem. A dokładniej to mam zwykły telewizor z dekoderem canal+ który ma android i mogę ściągać apki z Google Play. Czy jest taka aplikacja? Pytałem na suporcie nordpass i cyberghost ale ich menedżery nie są na tv. A może ktoś ma jakiś inny pomysł jak to ugryźć. Chodzi mi o to że jak zmieniam hasło np w Netflix na kompie to żeby tak samo aktualizować na tv.
Pozdrawiam

Bitwarden wypróbuj.

Jak apki wymienione nie chcą działać nawet z pliku APK np. APKMirror:

Ale on pewnie nie wychwyci zmiany na poziomie apki Nettflix, na PC może wykryć ruszanie pola na nowe hasło w interfejsie webowym (jako rozszerzenie przeglądarki, bo apka „exe” pewnie znowu nie).


Być może Google Smart Lock wykrywa pole hasła Netfliksa - tylko jak go użreć wtedy na PC poza Chrome (np. Safari, Opera, Firefox).

Keepass + przechowywanie pliku z hasłami w chmurze, np na Dropbox. Nie jest to metoda działająca od ręki, trzeba mieć trochę zacięcia żeby to uruchomić.

Ale dalej trzeba do niego wklupać hasło, nie nasłuchuje pewnie czego autor oczekuje.

No tak, zrozumiałem że ma się aktualizować baza haseł na apce do haseł w TV. Jeżeli to ma działać z automatu aktualizując hasło w aplikacji czy baze Androida to Keepass się nie na da.

Dzięki za szybką odpowiedź. Będzie raczej problem bo jak wpisuje w google Play jakaś apke to mi pokazuje tylko to co mam dostępne na dekoder. Zastanawiam się jeszcze nad Chromecast żeby w jakimś folderze zapisywać tam hasła i łączyć się z tv. Ale nie wiem czy to bezpieczne