Menedżer plików na androida

Witam.Mój telefon(HTC) nie widzi plików ściągniętych przez bluetooth lub z komputera.Dowiedziałam się,że muszę zainstalować menedżer plików,ale czy jest jakiś po polsku?Astro,ściągnięty przez AndroidMarket jest po angielsku.Proszę o pomoc :slight_smile: .

Polecam Adao File Menager, mały i bardzo prosty w obsłudze, lecz też niestety po angielsku ale za intuicyjny :slight_smile:

Ja polecam AndExplorer , prosty, darmowy i po polsku.

Czy ten AndExplorer jest dostępny w AndroidMarket czy muszę go zainstalować z komputera?

bones ----------> Jest dostępny w android market.

Mam Andexplorer na kompie(nie mogę go ściągnąć z android market).Jak mam go teraz zainstalować na telefonie?Wystarczy,że prześlę go to telefonu i tam zainstaluje?Jestem totalnie zielona jeżeli chodzi o takie rzeczy :oops:

Astro/Root explorer według mnie najlepszy

Angielski problemem? A co tam chcesz tłumaczyć? Zobacz jak po ang. jest kopiuj, wklej, przenieś, usuń i to wszystko

Tak prześlij go do telefonu i uruchom, powinien się automatycznie zainstalować.

Jesli to plik instalacyjny typu apk to nie zainstaluje się samo po wrzuceniu na kartę pamięci. Aby zainstalować apk z komputera spróbuj np. postępować wg tego poradnika: http://pdaclub.pl/forum/oprogramowanie- … knieciem!/

Tak jest to plik .apk ,dziękuję wszystkim za odpowiedzi.Pablo55 dzięki za poradnik :* .