Menedżer pobierania + pełna integracja z przeglądarką

Cześć

Tak się zastanawiam czy istnieje taki menedżer pobierania, który miałby funkcję zwalniania pobierania przy otwieraniu stron. Nie chodzi mi o ograniczenie łącza np. do połowy. Chodzi o to, żeby program na tyle integrował się z przeglądarką, żeby zwalniał nawet do kilkunastu kb/s podczas ładowania stron. Gdy strony są załadowane do wszystko leci pełną prędkością. Czy to jest w ogóle możliwe?

Jestem bardzo niecierpliwy i lubie gdy coś się nie marnuję.

Mam nadzieję, że ktoś będzie wiedział o co chodzi i będzie potrafił mi odpowiedzieć.

Dzięki z góry. Pozdrawiam :slight_smile:

@kuba144

Nie da się. Najlepszym programem jest JDownloader. Możesz sobie ustawić aby w dane godziny się wolniej ściągało (możesz sobie tą prędkość zmienić np. 1 kb/s lub 2)

ps. program jest na stronce DP pod sekcją akceleratory pobierania.

Szkoda. Bardzo liczyłem na takie rozwiązanie.

Wiem, że istnieję coś takiego, lecz chodziło mi o co innego. Niemniej jednak dzięki za chęci :slight_smile:

Masz takie coś w programie FreshDownload. Nazywa się to Cooperative Downloads.

Nie chodzi mi o ograniczenie łącza, tylko o to aby zwalniał kiedy ładuje strony

Cooperative downloads to jest właśnie dzielenie łącza między FD a przeglądarką. Strona się ładuje, FD spowalnia pobieranie. Gdy strona się załaduje to FD pobiera pełną szybkością. Jest jeszcze tryb Limited, który tak jak pisałeś spowalnia pobieranie do określonych kB.

http://www.microsoft.com/poland/windows … fault.aspx

Hm… U mnie niestety to nie działa. Nie zwalnia mimo ładowania stron.

Tutaj ustawienia