Menedżer Zadań nie wyświetla zużycia pamięci

Dzieńdoberek. Do tematu dodam jeszcze, że nie chodzi o to, że nie ma kolumny, tylko wszystkie wartości są przedstawione jako ‘K’ i nic więcej. Wszystko widać na screenie.

 

post-230429-0-86844500-1387744829_thumb.

 

Początkowo podejrzewałem wirusa, bo dziwne jest też duże zużycie pamięci (mam 8GB), które nigdy wcześniej się nie zdarzało. Skanowałem Avastem, AdwCleanerem, MBAMem, TDSSKillerem, EmsisoftEmergencyKitem, Hitmanem Pro, Rogue Killerem i jeszcze paroma innymi, których nie pamiętam. Nawet zaryzykowałem i użyłem Combo Fixa. Wyłączyłem prawie wszystko w autostarcie, wyczyściłem wszystko Odkurzaczem i CCleanerem.

I nic.

 

Jeśli to wirus - to ja nie wiem jaki, skoro nic na niego nie pomogło. Dodam także, że zużycie pamięci utrzymuje się na poziomie 20% cały czas, niezależnie od aplikacji, które włączę, również w trybie awaryjnym.

 

Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś nakierował mnie, co powinienem zrobić, aby problemowi zaradzić :slight_smile:

Cześć,

 

Na pewno masz zaznaczoną w widoku menadżera zadań, właściwą kolumnę z informacjami o wykorzystaniu pamięci? Domyślnie powinna być zaznaczona Memory - Working Set.

Nie wiem, czy to ta - bo mam po polsku i jest to “Pamięć - prywatny zestaw roboczy”. Przeglądałem screeny z Menedżera w Google i w większości przypadków było to, więc chyba jest ok.