Menedżer zadań nieaktywny. Jak włączyć?

Witam,

Pracuję na Viście Home Premium SP1 PL od 4 m-cy na koncie administratora, sprzęt to lapek Samsung R510 i właśnie zauważyłem, że nie mogę włączyć menedżera zadań. Jak zrobię prawy klik na pustym obszarze paska zadań to opcje menedżera zadań mam wygaszoną i nieaktywną. Jak zrobię ctrl-alt-del to wśród opcji nie ma menedżera zadań. Nie pamiętam od kiedy tak jest ale jeszcze niedawno, z parę dni temu normalnie z niego korzystałem gdy jakiś progs nie odpowiadał. Restartowałem kompa parę razy i to samo. Gdy wejdę do pomocy Windows i próbuje odpalić MZ ze skrótu tam umieszczonego to wyświetla monit “Menedżer zadań został wyłączony przez administratora” a przecież ja nic nie wyłączałem. Może jakiś wirus? Korzystam z neostrady i używam aktualnego Panda Internet Security 2009. Ma ktoś pomysł jak włączyć MZ?

Pobierz Combofix viewtopic.php?f=16&t=36654 przeskanuj system daj log

potem przeskanuj HijackThis 2.02 daj log

kolejność skanowania jak podałem

:slight_smile:

O prosze… poleciałem Combofixem i… już jest MZ! Dzięki!

a gdzie logi?

:slight_smile:

Skoro już mam MZ to już odpuściłem, w ogóle to Combo w końcowej fazie się przywiesił i nie dał loga i restartowałem ale to co zrobił wystarczyło. Na razie wygląda wszystko cacy więc nie wklejam. :slight_smile:

Popełniasz błąd - ComboFix automatycznie nie usuwa infekcji w 100% i śmieci wciąż mogą być w systemie.

No ale, to Ty decydujesz.

Sam piszesz że Combo się przywiesił co jest raczej oznaką tego że tonie koniec Twoich problemów

loga szukaj C:\ComboFix.txt

loga wklejasz na http://www.wklej.org/ na forum podajesz tyko linka

z tym się nie zgodzę ponieważ nie podał na której partycji ma ten system

powinien szukać tak:

Start >> wyszukaj >> ComboFix.txt

:slight_smile: