Menedżer Zadań - problem

Witam.

problem.jpg

Jest jakiś konflikt sprzętowy, lecz nie mogę go naprawić, co mam zrobić?

wlasnie mam podobny problem i tez nie wiem co mam zrobic:( rowniez prosilbym o pomoc. a przy okazji co ten kontroler magistrali zarzadania systemem? z gory dzieki

Dokładnie, za co odpowiada ten kontroler?

Dokładnie! Mam to samo!

fdg.jpg

Kurczok, a Ty te swojej kontrolery próbowałeś instalować automatycznie sterowniki do nich? Może to Ci pomoże, bo mi nie działa…

Nic z tego!

Witam!

Miałem podobny problem z zainstalowanie powyższego Kontrolera magistrali zarządzania systemem.Po sformatowaniu HDD w Menedżeże urządzeń pojawił się identyczny wpis.

Napiszę ci jak sobie z ty poradziłem:

Wszedłem na stronę internetową producenta płyty głównej,w moim przypadku jest to strona “GIGABYTE” i w sekcji 'DRIVERY" | “SUPORT” i po pojawieniu się strony wpisałem wszystkie dane płyty głównej,wyświetlił mi brakującego Kontrolera,którego winstalowałe.Sama instalacja przebiega automatycznie,nic nie trzeba ręcznie robić.

Drugim sposobem jest płyta dołączona do komputera przy zakupie i zapewniam cię,że jest tam taki sam kontroler i reszta Driver’ów oczywiście nie płyta z systemem,bo na niej nie ma tego kontrolera.

Kontroler Uniwersalnej magistrali szeregowej (USB)jest na płycie instalacyjnej z systemem.Aby go zainstalować włóż płytę z systemem do CD-ROM’u,wejdź do Menadżera urządzeń i kliknij prawym przyciskiem myszy na powyższego Kontrolera/właściwości/aktualizuj sterownik/wyszukaj z określonej lokalizacji i wskaż CD-ROM,sterownik zostanie znaleziony i automatycznie zainstalowany.