Menu CSS obok siebie (poziome)


(szpon5) #1

Witam, mam problemy mianowicie, chciałbym zrobić poziome menu CSS takie samo lub podobne jak Tutaj, ale nie udaje mi się. Pionowe menu w CSS umiem zrobić czyli takie jak Tutaj, tylko z tym poziomym mam problem. Nie ustawia mi się ono poziomo w ogóle, bardzo proszę o pomoc


(szpon5) #2

Przepraszam, że tak późno odpisuje, ale mam tyle nauki, że masakra

Ustawia mi się ono dalej pionowo, nie mogę zrobić aby ustawiło się poziomo tak jak tam napisali


(adpawl) #3

Moze podaj swój kod html i css ...albo zapodaj linka do swojej stronki/pliku testowego - bo tak w ciemno nikt CI nie powie co jest nie tak.


(szpon5) #4

Przecież ja podałem link i tam jest opisane jak to zrobić, tylko mi coś nie wychodzi. To mógłby ktoś zrobić mi to i zamieścić w winrarze lub podać tutaj kody. Nie to, że ja wykorzystuję innych tylko sam nie umiem sobie poradzić :frowning:


(Airborn) #5

szpon5 pokaż SWÓJ kod, ten który TOBIE nie działa, my sprawdzimy co robisz źle, bo po co mamy pisać coś i wysyłać Tobie, skoro jest to już napisane w kursie?


(szpon5) #6

Tutaj jest mój plik pionowego menu, nie umiem zrobić poziomego bo oni tam w tym kursie opisali to wcale nie dla początkowych. Są podane tam kody, ale w ogóle nie wiem gdzie który kod gdzie wpisać. Przekształćcie mi to pionowe na poziome.


(adpawl) #7

Czcionki

Tekst

Tło

Marginesy

Obramowanie


(szpon5) #8

Wielkie dzięki :mrgreen: