Menu CSS obok siebie (poziome)

Witam, mam problemy mianowicie, chciałbym zrobić poziome menu CSS takie samo lub podobne jak Tutaj, ale nie udaje mi się. Pionowe menu w CSS umiem zrobić czyli takie jak Tutaj, tylko z tym poziomym mam problem. Nie ustawia mi się ono poziomo w ogóle, bardzo proszę o pomoc

Przepraszam, że tak późno odpisuje, ale mam tyle nauki, że masakra

Ustawia mi się ono dalej pionowo, nie mogę zrobić aby ustawiło się poziomo tak jak tam napisali

Moze podaj swój kod html i css …albo zapodaj linka do swojej stronki/pliku testowego - bo tak w ciemno nikt CI nie powie co jest nie tak.

Przecież ja podałem link i tam jest opisane jak to zrobić, tylko mi coś nie wychodzi. To mógłby ktoś zrobić mi to i zamieścić w winrarze lub podać tutaj kody. Nie to, że ja wykorzystuję innych tylko sam nie umiem sobie poradzić :frowning:

szpon5 pokaż SWÓJ kod, ten który TOBIE nie działa, my sprawdzimy co robisz źle, bo po co mamy pisać coś i wysyłać Tobie, skoro jest to już napisane w kursie?

Tutaj jest mój plik pionowego menu, nie umiem zrobić poziomego bo oni tam w tym kursie opisali to wcale nie dla początkowych. Są podane tam kody, ale w ogóle nie wiem gdzie który kod gdzie wpisać. Przekształćcie mi to pionowe na poziome.

Czcionki

Tekst

Tło

Marginesy

Obramowanie

Wielkie dzięki :mrgreen: