Menu kontekstowe po wciśnięciu klawisza "N"

  1. Zwróciłeś uwagę jakie programy miałeś uruchomione?

  2. Menu kontekstowe (klawisz N i/lub LPM) otwiera się na Pulpicie, czy na jakimś konkretnym programie?

  3. Jeśli piszesz o normalnym klawiszu N, to czy jakieś inne klawisze w tym czasie mają „inne” działanie?

  4. Jest to samodzielne n, czy z Shift lub Alt?

  5. Gdy LPM działa jak Prawy (Menu kontekstowe) to Prawy wtedy ma funkcje LPM czy też otwiera Menu kontekstowe?

  6. Sprawdziłeś, czy jest tak samo w trybie awaryjnym?

1 polubienie
  1. Spróbowałem uruchomić system jako „czysty rozruch”, ale przekombinowałem i nie mogłem wpisać PINu do logowania. System mam świeży, więc zrobiłem dzisiaj szybki format. Podłączyłem Unifying Logitecha i zaintalowałem Chrome -> Problem występuje.
    W Menedżerze Urządzeń mam takie coś:
    AutoRun
    Lokalizacje tego Logitech Download Assistant, który najwidoczniej dodał się po podłączeniu urządzeń to C:\Windows\System32\rundll32.

  2. Pisząc coś, czy to w przeglądarce, czy to gdzieś w systemie, czasami po wciśnięciu ‘N’ wyświetla się menu. Tak samo LPM, czy to w przeglądarce, czy gdy próbuje coś wyklikać w systemie (na przykład uruchomić Notatnik).

  3. Nie. Na przykład, gdy piszę do kogoś wiadomość, to tylko ‘N’ jest problemem.

  4. Samodzielne ‘N’.

  5. PPM też otwiera wtedy menu kontekstowe.

  6. Na razie kilkukrotnie zalogowałem się w trybie awaryjnym, więc w sumie spędziłem tam kilkanaście minut i problemu nie było.

Pin niby ma szansę paść przy czystym rozruchu (komuś padło pisanie w systemowej powłoce Windows i przy okazji logowanie się zablokowało po próbie czystego rozruchu), pewnie podobny glitch do tego, że system go zapomina.

Na to wychodzi, w oknie logowania miałem komunikat Wystąpilo jakieś zdarzenie i twój kod PIN jest niedostępny.

Może kroki z tego linka?