Menu Start + Wnerwiająca informacja o Aktywacji systemu Win 10

Witam , mam dwa problemy.

Pierwszy.

Nie uruchamia mi się Menu Start mogę klikać ile chce Menu Start się nie uruchomi - wyszukiwarka systemowa też nie.

 

 

Drugi.

Cały czas wyświetla się na pulpicie znak wodny , napis.

Pisze tam 

 

"Aktywuj system Windows

Przejdź do ustawień aby aktywować system windows."

 

Problem taki że mam aktywnego windowsa 10 

I nie wiem jak się pozbyć tego napisu.

 

Prosiłbym o konkretną pomoc (Reinsla systemu albo coś w tym typie nie pomogło)

 

Podbijam. Mam dokładnie to samo w punkcie pierwszym, Help!

Aktywuj system Windows.

-_- Jak mam aktywować windowsa który już jest aktywny -_- 

10 tka zawiera sporo błędów .problemy zapewne znikną za 6-12msc.można zawsze poczekać .

Menu Start to po prostu wina wadliwego oprogramowania i tyle. Microsoft daje różne rozwiązania, które w moim przypadku nic nie dają. U mnie to wygląda tak, że Menu Start niby działa dobrze, a nagle bez żadnej reguły przestaje reagować i tylko po ponownym uruchomieniu komputera (choć też nie zawsze) zaczyna reagować.

a mógłbyś podać gdzie są te rozwiązania albo jakie one są moze zadziała któreś :slight_smile:

Windows 10 posiada masę błędów. Lepiej jest wrócić do poprzedniej wersji Windowsa, a do W10 zaktualizować dopiero za pół roku, jak nie dalej, bo na pewno W10 zostanie dopracowany przez ten czas. Jeśli masz informację o aktywacji konta, to ręcznym sposobem nie aktywujesz systemu, typu programami do aktywacji Windowsa - chociaż ja nie słyszałem, żeby ktoś w ten sposób aktywował W10. W10 od początku jest aktywowany, a jeśli masz taką informację o aktywacji, to albo zignoruj powiadomienie, lub wróć do poprzedniej wersji Windowsa.