Menu start

mianowicie mam windowsa xp.wybrałem sobie klasyczne menu start no i jak cos włącze jakis film muzyky obrazy itp to ciągle mi sie ostatnio otwierane dokumenty pokazują w dokumentach a jak skasuje to znowu sie wdygają.co zrobic zeby icha tam nie było zeby było poprostu pusto.

nie da sie z tego co mi wiadomo windows zapisuje tam ostatnio otwarte pliki trzeba by było mieszac cos w rejestrze ale komu by sie chcialo sprobuj rowniez WIndows Configuratorem 0.6 moze on cos poradzi!!

jak się nie znasz to nie gadaj :twisted:

prawy przycisk myszy na pasek gdzie masz start, własciwosci, menu start, dostosuj, zaawansowane i odznacz wyswietlaj moje ostatnio otwierane dokumenty i zatwierdz ok

ale w klasycznym menu start a nie w menu start la_verded

Zalezy jaki ma system na xp sie da ja mam 98 i sie nie da. nie napisal o co mu chodzilo w jakim systemie . to mu pisze w miom.

jak odznaczysz opcje tam , to nie bedziesz miał i w klasycznym, najpierw zaznacz sobie menu start, i tam odznacz, zastosój, potem zmieniasz na klasyczny i niemasz dokumentów ostatnio przeglądanych , wiem bo ja tak mam

:? :? :?

Toniuś , jak Cię prosze przestań mieszać i wprowadzać w błąd innych userów :evil: