Menu tekstowe folderów


(Necr O) #1

Czy jest sposób żeby wyłączyć (schować) menu tekstowe w folderach? Chodzi mi o to żeby otwierając folder na górnej belce nie było nic poza standardowymi przyciskami. Pasek adresu się po prostu odznacza żeby był niewidzczny czego niestey z menu tekstowym zrobić się nie da. Jeśli ktoś wie jak to wyłączyć byłbym wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam!


(Karolstronie) #2

mój komputer,najedź na pasek adresu myszą, prawy przycisk myszy,odznacz pasek adresu... o ile dobrze Cie zrozumiałem to chyba o to chodzi


(lukjac) #3

karolstronie, nie chodzi o ukrycie paska adresu


(Karolstronie) #4

Ah faktycznie po przeczytaniu postu po raz kolejny zrozumiałem...sory


(Necr O) #5

Właśnie chodzi o menu tekstowe tzn te napisy "plik, edycja widok itd" nie wiem jak się tego pozbyć. Podejrzewam że trzeba chyba coś w rejestrze zmienić tylko co? Pamiętam, żę kiedyś w viście cos takiego robilem u kolegi i wystraczyło w opcjach folderów zaznaczyć widok klasyczny i menu znikało, niestety w Xp nie działa. Dla jasności, oczywiście chodz mi o pozbycie się tego menu w windowsie Xp.

Pozdrawiam!


(lukjac) #6

A, o to Ci chodzi :slight_smile: Ale to nie jest menu tekstowe, a co ci ono przeszkadza?


(Necr O) #7

Powiedzmy że psuje mi pewną koncepcje :slight_smile: ja to zawsze menu tekstowe nazywałem, a możesz mi powiedzieć jak to się "fachowo" nazywa?


(Necr O) #8

Na razie poradziłem sobie z tym tak że przeniosłem w prawy róg i maksymalnie schowałem, ale niestety to nie taki efekt o jaki mi chodzi

tak to wygląda http://img46.imageshack.us/my.php?image=folderrb2.jpg


(lukjac) #9

Menu? hehe, ja też lubię mieć jak najmniej tych przycisków itd. ale akurat to mi nie przeszkadza (20 pikseli max?) :slight_smile:


(Kpc21) #10

Pasek menu