Menu w JS nie działa pod FF

Witam. Znalazłem na necie fajne menu które chciałem przerobić i wstawić na swoją stronę. Menu niestety nie działa pod FF. Chciałem prosić aby ktoś poprawił aby działało pod wszystkimi przeglądarkami. Skrypt podaję w wersji jaką ściągnąłem, przed moimi modernizacjami które wprowadzę na działający skrypt.

Oto kod sekcji

:

A to

Contact Us

Contact Us

Help

Services

Products

Order

Contact Us

| You can visit our site and review and download the huge number of cool scripts! |

Help

| You can visit our site and review and download the huge number of cool scripts! |

Services

| You can visit our site and review and download the huge number of cool scripts! |

Products

| You can visit our site and review and download the huge number of cool scripts! |

Order

| You can visit our site and review and download the huge number of cool scripts! |

[/code]

To znaczy co Ci dokładnie nie działa? Bo u mnie wyświetla się tak samo pod FF jak i IE …

Jedna uwaga, to co napisałeś iż jest kodem w sekcji

, jest kodem całej strony + (przeanalizuj kod), a kod który opisujesz jako jest kodem zewnętrznego pliku js, do którego odwołanie powinieneś umieścić w sekcji Twojej stronki.

:slight_smile:

http://jarek.cal.pl/123/nowy.html w IE działa jak należy w FF żadnej akcji po kliknięciu. Chyba, że coś z moim FF nie halo bo pod operą też jest dobrze.

NoScipt? GreaseMonkey? albo może jakieś inne rozszerzenie blokujące JS