Menu

Chcę zrobic takie menu na mojej stronce. Wstawiam obazek w postaci menu a pod nim ą takie minilinki (na obrazku)i nie wiem jak zrobic aby te “link 1, 2, 3” stały sie prawdziwymi hiperłaczami a nie tylko obrazkiem, jak to zrobic. może lepiej wstawić buttony na mioejsce tych linków??

Witam

Jeżeli dobrze myślę to takie menu można zrobić w Java Script.

Pozdrawiam

nie wiem jak zrobic aby te "link 1, 2, 3" stały sie prawdziwymi hiperłaczami a nie tylko obrazkiem, jak to zrobic. może lepiej wstawić buttony na mioejsce tych linków??

no to chcesz miec ten obrazek czy nie?

hm i czy to ma byc tekst [te linki] czy obrazek

zrob normalne linki 1,2,3 jako tekst i daj podnie tło

Nie wiem czy dobrze to zrozumiałem, ale chcesz zwykły link np. Dobreprogramy zastąpić obrazkiem:

logo2.gif

Jeśli tak, to

[/code]




np.

[code]logo2.gif

http://rav35.fm.interia.pl/ok.jpg Sorry że to tak zawile napisałem. Wstawiam ten obrazek na strone a póxniej chce zeby poszczególne linki otwierały odpowiedzie strony. Pomocy. Lucky Luck możesz mi powiedzieć jak to zrobic w JavaScript??

zadne java script nie jest potrzebne, poszukaj w necie informacji na temat mapowania :wink: musisz zdefiniowac kształt oraz wspolrzedne wierzcholkow odpowiedniej figury geometrycznej (prostokata w tym wypadku) i podac do czego beda sie one odnosic :wink: to tak z grubsza szczegoly znajdziesz w wiekszosci poradnikow html dla poczaktujacych

Wielkie dzieki Airborn Szukałem ale nie znalazłem, daj link do prograu, albo jakiegos tutoriala

słabo szukałeś :wink: [link]

prawie każdy program obsługuje mapy - Pajączki, Zajączki, Króliczki, Kicie, itp… :smiley: