też nie. U tych samych znajomych co na tel, ten sam problem widnieje na laptopie. A nie jestem przez nich zablokowana czy cos, bo normalnie mam aktywne okienko gdzie mogę napisac do nich wiadomosc
Mam pewien pomysł, ale uprzedzam, to metoda eksperymentalna, obarczona ogromnym ryzykiem.
Zadzwoń do nich i zapytaj kiedy ostatnio byli na fejsie (na ogół apka z symbolem zielonej słuchawki).
są kilka razy dziennie. nie muszę podejmowac az tak wielkiego ryzyka. dzieki za pomoc…
Nie ma za co, robiłem co w mojej mocy
Na fejsbuku średnio się znam, lepszy jestem w kucyki, ale z tego co kojarzę daty które pokazał @Radek68 to data ostatniej rozmowy, a nie ostatniej aktywności na FB.
no wlasnie… chodzi o status aktywnosci a nie osttaniej rozmowy z tą osoba…
Wszedłem sprawdziłem. Na telefonie Messenger pokazuje tylko datę ostatniego kontaktu.
Poprawka. Po kliknięciu (i) w prawym górnym rogu pokazuje ostatnią aktywność.
taak… tylko nie u mnie. Ot cał problem… Tzn u wybranych znajomych tego nie widze a u innych widze bez problemu… O to się wlasnie rozchodzi a nie wiem skad ten bład. Bo do tej pory wszystko bylo normalnie
Może po prostu mają wyłączony chat. Ja tak zrobiłem gdy tylko się pojawił, żeby powstrzymać zapędy ciekawskich znajomych. Dawno jednak mnie tam nie było i nie wiem czy ta funkcjonalność nadal działa.
Hmm sama mam wyłaczony, ale to zwykła sciema. Niestety właczenie czatu polega wyłacznie an tym ze sama nie widze kto jest aktywny, natomiast inni widza mnie normalnie z zielonym kółeczkiem. Facebook i jego pomysly…
Czyli nie działa to już tak jak wtedy, gdy korzystałem z Facebooka.
Mam ten sam problem: u kilku znajomuch nie wyswietla mi sie czas ostatniej aktywności, dalej nikt nie ma pomyslu jak to zmienic?
Coś mi się kojarzy, że trzeba by zmniejszyć opcje widoczności dla fanpage’y.
.
Moglbys to rozwinąć, bo troche nie wiem o co chodzi ;p
też mam ten problem - czy ktoś zna już rozwiązanie ?
Ta sytuacja u mnie! Dziwne bo gdy dana osoba wejdzie na messengera to później widać aktywność, aż do następnego dnia. Ta aktywność czasami się pojawia i nagle znika na cały dzień. Jak coś z tym robic???
Czesc widzę że masz podobny problem co ja tylko u mnie to wygląda tak jak się chce to zaświeci na zielono mam podejrzenia że chat jest wyłączony bo próbowałem na swoim i faktycznie nie pokazuje mojej aktywności a pokazuje tylko jak do kogoś pisze bez zielonego kolecza a moja aktywność pokazuje jako 1 min temu aktywny. Kiedy ostatni raz byla dana osoba aktywna a pozostałe aktywności widzę normalnie ale jest i mały haczyk w tym wszystkim nawet jak niektórzy pokazują się na zielono to po 4 min dalej pustka świeci w aktywnosciach to jest zarazem błąd aplikacji jak i wyłączony chat innych użytkowników także jak masz coś takiego to znaczy że dana osoba nie chce być widziana kiedy była aktywna a nawet jak się zapytasz to i tak Ci prawdy nie powie
Możliwe że na messegerze mają wyłączoną dostępność. Sam tak robię.
Siemka a ja mam inny problem mi w cale nie widać czasu ile dana osoba temu była na meseng wiecie może od czego bo jak się pojawi i wyjdzie to pokazuje przez godzinę może dwie a potem nic nie widać
Czy nie mając Messenger tylko FB będzie moja aktywność wyświetlana u innej osoby na Messenger