Messenger, facebook - brak aktywności

Coś mi się kojarzy, że trzeba by zmniejszyć opcje widoczności dla fanpage’y.
.

Moglbys to rozwinąć, bo troche nie wiem o co chodzi ;p

też mam ten problem - czy ktoś zna już rozwiązanie ?

1 polubienie

Ta sytuacja u mnie! Dziwne bo gdy dana osoba wejdzie na messengera to później widać aktywność, aż do następnego dnia. Ta aktywność czasami się pojawia i nagle znika na cały dzień. Jak coś z tym robic???

Czesc widzę że masz podobny problem co ja tylko u mnie to wygląda tak jak się chce to zaświeci na zielono mam podejrzenia że chat jest wyłączony bo próbowałem na swoim i faktycznie nie pokazuje mojej aktywności a pokazuje tylko jak do kogoś pisze bez zielonego kolecza a moja aktywność pokazuje jako 1 min temu aktywny. Kiedy ostatni raz byla dana osoba aktywna a pozostałe aktywności widzę normalnie ale jest i mały haczyk w tym wszystkim nawet jak niektórzy pokazują się na zielono to po 4 min dalej pustka świeci w aktywnosciach to jest zarazem błąd aplikacji jak i wyłączony chat innych użytkowników także jak masz coś takiego to znaczy że dana osoba nie chce być widziana kiedy była aktywna a nawet jak się zapytasz to i tak Ci prawdy nie powie :wink:

Możliwe że na messegerze mają wyłączoną dostępność. Sam tak robię.

Siemka a ja mam inny problem mi w cale nie widać czasu ile dana osoba temu była na meseng wiecie może od czego bo jak się pojawi i wyjdzie to pokazuje przez godzinę może dwie a potem nic nie widać

Czy nie mając Messenger tylko FB będzie moja aktywność wyświetlana u innej osoby na Messenger