Messenger, nie mogę się zalogować

Szukałem odpowiedzi w sieci. Są podobne przypadki jak mój, niestety nie mogę rozwiązać problemu.
Korzystam z Messengera na Androidzie bez Facebooka. Kilka dni temu odinstalowałem aplikację i po ponownym zainstalowaniu nie mogę się zalogować. Komunikat: wprowadzone hasło jest niepoprawne. Spróbuj ponownie. Korzystam z funkcji nie pamiętam hasła. Przesyłany jest do mnie sms z kodem, który wpisuję. To umożliwia zmianę hasła. Robię to, zatwierdzam, ale apka znowu nie przyjmuje go twierdząc ponownie, że wprowadzone hasło jest niepoprawne.
I tak bez końca, zmieniam hasło które jest odrzucane. W tej chwili od wielu prób mam czasowo blokadę na zmiany. Muszę odczekać do jutra.
Przywróciłem smarta do pierwotnych ustawień, ale nic nie pomogło. Nie chce zakładać konta na Facebooku.
Jak rozwiązać problem z odrzucaniem hasła?

Może funkcja auto uzupełnianie hasła wpisuje sama stare hasło ( to z sms-a służące do zmiany)…

Można spróbować wyczyścić dane aplikacji messenger …
W Auto uzupełnianiu skasować zapamiętane hasło do messengera …

Może zmiana hasła nie jest wykonana prawidłowo, nie dochodzi do skutku .

Można spróbować na innym urządzeniu lub przeglądarce?

Czekam na otwarte okno, bo znowu przekroczyłem limit prób. Ale tym razem utworze hasło ze znaków na zasadzie każdy inny. Bo być może tutaj tkwi jakiś problem.

Niestety, nie pomaga wpisywanie nowego hasła.

Rozwiązanie problemu:
Po zmianie hasła, kiedy przerzuci do strony logowania, należy wpisać +48 przed swoim numerem.
Było w sieci, ale przeoczyłem.

1 polubienie