Messenger - weryfikacja konta bez sim/nr tel

Ściągnij sobie “QuickShortcutMaker” można nim zrobić skrót na pulpicie do “activity”, robiłem tak do ukrytych menu/aktywności w MIUI.
Wtedy może i bez adb się obejdzie.
P.S. : Fajne hostname ^^ “Sweet…” :smiley:

Ja się tym tylko bawię teraz, tak z ciekawości. Normalnie mi to nie jest potrzebne :wink:
A dziękuję pięknie :blush:

Z tego co mi wiadomo, messenger tak działa. Jesli nie masz i nie chcesz mieć konta na FB, to spinasz go z nr telefonu. Tak samo jak to się robi z whatsapp, viber itp.

Też mi się tak widzi. Dogrzebałam się w “hidden menu” do opcji aktywującej rejestrację wyłącznie mailem, ale przy niej apka pokazuje nag-screen z info, że działa to jedynie w przypadku posiadania konta na FB i po kliknięciu na “dalej”, przerzuca na interfejs webowy, aby założyć konto fejsowe.
Także chyba nici z mojego pomysłu :expressionless:

Może nie do końca nici. Załóż konto na FB zaloguj się przez apkę, a następnie zamknij konto na FB ^^ może da się nabrać, bo nie wiadomo, czy tylko raz potrzebuje autoryzacji.

Nie da się tak. W momencie usunięcia/zawieszenia konta FB, konto w messenger się odrejestruje i sytuacja wróci do początku. Próbowałam już tego. Autoryzacja, tak jest raz, ale messenger weryfikuje sobie dostęp do konta fb w momencie każdego odpalenia aplikacji.

1 polubienie

No to rzeczywiście lipa.

Tak, lipka Panie, że hej :wink: Póki nie zmienią sposobu weryfikacji, póty będzie klops.
Wysłałam już monit na bugtracka fejsowego, ale coś mi mówi, że raczej tego, prędko przynajmniej nie zmienią.