Metal Fatigue - błąd CD

Witam. Mam Metal Fatigue na 2 CD. Gdy włączam grę jest ok, ale gdy wybieram start to wyskakuje błąd, aby włożyć płytę nr 1 lub 2. Ten komunikat ma opcje ok i cancel, gdy włączam ok ponownie wyskakuje, a cancel - wywala mnie do gł. menu. Grę oczywiście odpalam mając CD w napędzie.
Dodam, że grę pobrałem z jakiejś strony.

Piratom nie pomagamy. Tylko problemy z oryginałami, rozwiązujemy na tym forum.

Jak to nie pomagamy? Ja pomogę. Znam rozwiązanie tego problemu. Jest bardzo proste. Poszukaj gdzie można tę grę kupić, kup ją, zainstaluj i graj.
Można? Można.

Super porada!

W końcu wszyscy doskonale wiemy że odpalenie gry z 2000r. na win7, 10, ubuntu czy jeszcze innym współczesnym systemie to takie hop siup! Wystarczy dwa razy kliknąć exe i działa!

No ale to nie zmienia faktu, że kolega to sobie pomocy powinien poszukać na jakimś warezie czy czymśtam innym, bo tutaj w takim wypadku nie pomożemy.

Problem w tym, że to gra z 2000 roku i nigdzie nie da się jej kupić. Miałem kiedyś demo i była super.

No to masz problem. Na forum GoG.com wyczytałem że są osoby chętne by wyskoczyć z petycją wrzucenia jej do innych pozycji na stronie, ale na razie trzeba czekać. Poogłaszaj się na stronach wymiany gier, może będzie miał ktoś na sprzedaż.