Metal Gear Solid V: The Phantom Pain za 3zł

Witam co sądzicie o kupnie gry za 3zł na allegro

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=qd&string=metal+gear+Solid&bmatch=engagement-v6-promo-sm-sqm-dyn-v2-cul-1-2-0807

Przeczytaj opis aukcji, zapoznaj się z regulaminem Steama i wszystko stanie się jasne.

Ale mi sie wydaje że to jest wyciąganie od ludzi pieniędzy, w jednej aukcji kupiło prawie 300 osób. 3zł to nie majątek jeszcze piszą nie zrozumiale, to może być jakieś oszustwo bo gdzie sie kupi gre za 3zł.

Widzę że jednak nawet opisu aukcji nie przeczytałeś. Ja wszedłem w pierwszą z brzegu i nie widziałem w opisie ani słowa o tym żeby tam ktoś sprzedawał grę.

konto współdzielone = czyt dostajesz do niego dostęp dopóki steam nie da na nie bana / nie zbanuje cię system przeciw używającym hacków lub ktoś nie postanowi sobie zmienić hasła do konta :wink:

a co sprzedaje ?

Może w końcu przeczytaj któryś z opisów (koniecznie ze zrozumieniem), to się dowiesz.

Tak trudno przeczytać opis dowolnej aukcji? Sprzedawany jest dostęp od konta z grą a nie sama gra.

 

Przepraszam za kolokwializm ale rozum do czegoś chyba służy. Jeżeli ktoś jest na tyle naiwny aby kupować dostęp do współdzielonego konta to nie nazywałbym tego wyciąganiem od kogoś pieniędzy.

A co ten dostęp umożliwia? Tylko pobranie gry czy jeszcze do pogrania np. offline?

Dostęp do konta i granie - tylko w trybie offline. A to dlatego że z danego konta jednocześnie korzysta wiele osób. To dość znany ostatnio sposób wypożyczania kont osobom, niestety nie traktowany poważnie przez Steam - forma zarobkowa. Posiadając takie konto otrzymujemy okrojone funkcje społecznościowe lub ich totalny brak.